Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) ikon

Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) APK

v5.60

Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) oyunu ile aksiyon dolu FPS savaşlarına katılın.


Gerçek zamanlı ve gerçek oyuncuların FPS modunda savaştığı Modern Ops, gelişmiş grafikleri ve akıcı aksiyon kurgusuyla sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Modern Ops'ta her oyuncu sadece kendisi için savaşır. Her oyunda en fazla 10 oyuncu yer alır ve tüm oyuncuların tek hedefi en çok skoru kazanmaktır. Bunu başarmanızı sağlayan toplamda 30'dan fazla silah modeli bulunuyor. Tabancalar, keskin nişancı tüfekleri ve otomatik makineli tüfekler. Siz hangisini kullanırsanız kullanın, ama en çok skoru kazanmaya çalışın.


Modern Ops, FPS (birinci şahıs nişancı) modunda ilerleyen bir oyun. Savaşları sadece karakterin gözünden görüyorsunuz, bazı oyuncular bu görünümü sevmese de aslında oyun alanı FPS modunda her zaman daha geniş görünüyor. Gerçek zamanlı bu FPS savaşı oyununun ilgi çeken bir diğer özelliği Drone ve İHA gibi insansız hava araçlarını da oyuncuların kullanımına sunması. Karşınızda güçlü bir düşman varsa veya sağlam bir pusuya düştüyseniz Drone saldırısı başlatarak savaşta avantajlı duruma geçebilirsiniz.


Oyunun diğer öne çıkan en önemli özelliği lig sistemi. Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) oyununda savaşan tüm oyuncular liglere katılarak şampiyon olmak için aksiyon dolu savaşlarda boy gösteriyor. Bu savaşlara katılmak için Modern Ops APK dosyasını ücretsiz hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) ekran görüntüleri Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) ekran görüntüleri Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) ekran görüntüleri Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) ekran görüntüleri Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Modern Ops APK son sürüm ile birlikte;

5. sezon başlatılmış,

MP-7 silahı eklenmiş,

Yılbaşına özel yeni ödüller eklenmiş.

Yorumlar

Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) v2.86 için
Oyun efsane indirmenizi tavsiye ederim google play dan da yükleyebilirsiniz
Ziyaretçi11 ay önce Modern Ops - Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS) v2.86 için
Oyun efsane