Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Fastlane: Road to Revenge

Fastlane: Road to Revenge

v1.20.1.4082
reklamlar
Fastlane: Road to Revenge
Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Fastlane: Road to Revenge Açıklama

Aksiyon dolu sokak çatışmalarını konu alan Fastlane: Road to Revenge oyununda kendi bölgenizi korumak ve olabildiğince çok rakip çeteyi yok etmek için piste çıkıyorsunuz.

 

Kuş bakışı açısıyla oynanan oyunda bölgelerinizi ele geçirmeye çalışan sokak çetelerine spor arabanızla karşı koyuyorsunuz. Kullanacağınız araba modifiyeli spor araba, ancak aynı zamanda yüksek tahrip gücüne sahip silahlarla donatılmış durumda. Çetelere karşı koymak için hem arabanızı hem de silahlarınızı sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Yüksek güçlü bir araba ve silah, rakiplerinizi ve yoldaki tuzakları atlatma konusunda tek çareniz.

 

Oyunda kendi bölgeniz dışında da bir harita bulunuyor. Harita üzerlerinde size görev 11 patron ve tamamlamanız gereken görevler işaretlenmiş. Her görevde karşınıza farklı çeteler ve tuzaklar çıktığı için farklı bölümlerde farklı arabalar kullanmanız gerekebilir. Yeni bir araba satın almak içinse yolda karşınıza çıkan para ve elmasları kullanıyorsunuz.

 

Yüksek grafik kalitesi ve muhteşem oyun müzikleriyle aksiyon dolu yarışlara katılacağınız Fastlane: Road to Revenge kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Fastlane: Road to Revenge Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: