Fastlane: Road to Revenge ikon

Fastlane: Road to Revenge APK

v1.45.3.6775

Aksiyon dolu sokak çatışmalarını konu alan Fastlane: Road to Revenge oyununda kendi bölgenizi korumak ve olabildiğince çok rakip çeteyi yok etmek için piste çıkıyorsunuz.


Kuş bakışı açısıyla oynanan oyunda bölgelerinizi ele geçirmeye çalışan sokak çetelerine spor arabanızla karşı koyuyorsunuz. Kullanacağınız araba modifiyeli spor araba, ancak aynı zamanda yüksek tahrip gücüne sahip silahlarla donatılmış durumda. Çetelere karşı koymak için hem arabanızı hem de silahlarınızı sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Yüksek güçlü bir araba ve silah, rakiplerinizi ve yoldaki tuzakları atlatma konusunda tek çareniz.


Oyunda kendi bölgeniz dışında da bir harita bulunuyor. Harita üzerlerinde size görev 11 patron ve tamamlamanız gereken görevler işaretlenmiş. Her görevde karşınıza farklı çeteler ve tuzaklar çıktığı için farklı bölümlerde farklı arabalar kullanmanız gerekebilir. Yeni bir araba satın almak içinse yolda karşınıza çıkan para ve elmasları kullanıyorsunuz.


Yüksek grafik kalitesi ve muhteşem oyun müzikleriyle aksiyon dolu yarışlara katılacağınız Fastlane: Road to Revenge APK kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fastlane: Road to Revenge son sürüm güncellemesiyle yeni etkinlikler ve ödüller oyuna eklenmiş.

Yorumlar

Fastlane: Road to Revenge için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Fastlane: Road to Revenge v1.20.1.4082 için
S9 + alır