Fastlane: Road to Revenge

Fastlane: Road to Revenge

v1.20.1.4082

Aksiyon dolu sokak çatışmalarını konu alan Fastlane: Road to Revenge oyununda kendi bölgenizi korumak ve olabildiğince çok rakip çeteyi yok etmek için piste çıkıyorsunuz.

 

Kuş bakışı açısıyla oynanan oyunda bölgelerinizi ele geçirmeye çalışan sokak çetelerine spor arabanızla karşı koyuyorsunuz. Kullanacağınız araba modifiyeli spor araba, ancak aynı zamanda yüksek tahrip gücüne sahip silahlarla donatılmış durumda. Çetelere karşı koymak için hem arabanızı hem de silahlarınızı sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Yüksek güçlü bir araba ve silah, rakiplerinizi ve yoldaki tuzakları atlatma konusunda tek çareniz.

 

Oyunda kendi bölgeniz dışında da bir harita bulunuyor. Harita üzerlerinde size görev 11 patron ve tamamlamanız gereken görevler işaretlenmiş. Her görevde karşınıza farklı çeteler ve tuzaklar çıktığı için farklı bölümlerde farklı arabalar kullanmanız gerekebilir. Yeni bir araba satın almak içinse yolda karşınıza çıkan para ve elmasları kullanıyorsunuz.

 

Yüksek grafik kalitesi ve muhteşem oyun müzikleriyle aksiyon dolu yarışlara katılacağınız Fastlane: Road to Revenge kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.20.1.4082

GeliştiriciSpace Ape Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi15.08.2017 - 16:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme236

Dosya boyutu 83.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7727

Fastlane: Road to Revenge Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder