Fastlane: Road to Revenge ikon

Fastlane: Road to Revenge APK

v1.45.3.6775

Fastlane: Road to Revenge Açıklama

Aksiyon dolu sokak çatışmalarını konu alan Fastlane: Road to Revenge oyununda kendi bölgenizi korumak ve olabildiğince çok rakip çeteyi yok etmek için piste çıkıyorsunuz.


Kuş bakışı açısıyla oynanan oyunda bölgelerinizi ele geçirmeye çalışan sokak çetelerine spor arabanızla karşı koyuyorsunuz. Kullanacağınız araba modifiyeli spor araba, ancak aynı zamanda yüksek tahrip gücüne sahip silahlarla donatılmış durumda. Çetelere karşı koymak için hem arabanızı hem de silahlarınızı sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Yüksek güçlü bir araba ve silah, rakiplerinizi ve yoldaki tuzakları atlatma konusunda tek çareniz.


Oyunda kendi bölgeniz dışında da bir harita bulunuyor. Harita üzerlerinde size görev 11 patron ve tamamlamanız gereken görevler işaretlenmiş. Her görevde karşınıza farklı çeteler ve tuzaklar çıktığı için farklı bölümlerde farklı arabalar kullanmanız gerekebilir. Yeni bir araba satın almak içinse yolda karşınıza çıkan para ve elmasları kullanıyorsunuz.


Yüksek grafik kalitesi ve muhteşem oyun müzikleriyle aksiyon dolu yarışlara katılacağınız Fastlane: Road to Revenge APK kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Fastlane: Road to Revenge son sürüm güncellemesiyle yeni etkinlikler ve ödüller oyuna eklenmiş.

Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri Fastlane: Road to Revenge ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.45.3.6775

GeliştiriciSpace Ape Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.08.2017 - 16:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme451

Dosya boyutu 93.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7727

GÜVENLİKİndireceğiniz Fastlane: Road to Revenge APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.spaceapegames.fastlane

APK imzası: 2d31491edf17e822593010a219da06f55ab00845

Fastlane: Road to Revenge eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Fastlane: Road to Revenge versiyonları:
  • 1. Fastlane: Road to Revenge v1.34.0.5054
  • 2. Fastlane: Road to Revenge v1.20.1.4082

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Fastlane: Road to Revenge için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Fastlane: Road to Revenge v1.20.1.4082 için
S9 + alır