Sniper Honor: Best 3D Shooting Game ikon

Sniper Honor: Best 3D Shooting Game APK

v1.1.0

Sniper Honor, profesyonel keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz başarılı bir atıcılık oyunudur.

 

Profesyonel bir suikastçı olarak yer alacağınız Sniper Honor'da şehrin farklı yerlerine giderek size verilen zorlu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Hedefleriniz ve görevleriniz arasında sokak çeteleri, mafya liderleri ve kötü karakterli suçlular oluyor. Yapmanız gereken keskin nişancı tüfeğinizle hedefi 12'den vurarak etkisiz hale getirmek.

 

Oyunda görevleriniz için birçok farklı sniper seçeneği var. Her silahın nişan alma oranı farklı, yeni ve güçlü silah alırsanız oyundaki görevlerinizi başarıyla tamamlama şansınız artıyor. Sniper Honor tamamen ücretsiz olmasının yanında üç boyutlu grafikleriyle de oldukça iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Sniper Honor APK dosyasını indirerek suikastçı görevlerine hemen başlayın.

Sniper Honor: Best 3D Shooting Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sniper Honor: Best 3D Shooting Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sniper Honor: Best 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Honor: Best 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Honor: Best 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Honor: Best 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Honor: Best 3D Shooting Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder