N.O.V.A. Legacy ikon

N.O.V.A. Legacy

v5.7.0n

Gameloft'un FPS tarzıyla yeniden geliştirdiği N.O.V.A Legacy sizi insanların uzay kolonilerine saldıran uzaylı ırkına karşı yürüttüğü mücadeleye çekiyor. 

 

Emekli N.O.V.A askeri Kal Wardin'in gözünden katılacağınız bu mücadelede 4 farklı oynanış modu bulunuyor: Uzaylıların neden istila ettiğini öğreneceğiniz Hikaye Modu, uzaylı özel kuvvletlere karşı yürüteceğiniz ve sınırlı sürenin olduğu Gölge Etkinlikleri, uzaylıların formasyonlarına ani saldırılar düzenleyeceğiniz Özel Harekat modu ve en fazla 6 kişilik çok oyunculu savaş arenasında hayatta kalmanız gereken Savaş Arenası oyunseverler için farklı oyun deneyimleri sunuyor.

 

N.O.V.A Legacy oyunundaki en büyük yardımcınız karakterinizin gelişimi, uzaylı düşman birliklerinin stratejilerini öğrenme ve kendi birliklerinizi yönetmek için ipuçları alacağınız yapay zeka ajanı Yelena olacak. Yelena'yı sık sık ziyaret ederek karakterinizi en hızlı şekilde geliştirmeniz ve lider tablosunda yükselmeniz mümkün. Muhteşem kalite grafiklerle desteklenen bu uzay kolonisi mücadelesinde karakterinizi üstün uzay teknolojisiyle hazırlanmış kıyafetler ve silahlarla donatarak kişiselleştirebilirsiniz.

N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Suikastçı karakteri Kurenai eklenmiş,

Katana ve Araknid silahları eklenmiş,

Yeni etkinlik sistemi eklenmiş,

Gece çekirdeği isimli yeni teçhizat eklenmiş,

Hata düzeltmeleri ve geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

N.O.V.A. Legacy için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce N.O.V.A. Legacy v5.7.0n için
Lütfen arkadaşlar novanin eski 1.33 lük oyununu geri play storeye atın lutfen
Ziyaretçi1 yıl önce N.O.V.A. Legacy v5.7.0n için
şimdi bakıyorum güzel mi acaba indiriliyor
Ziyaretçi2 yıl önce N.O.V.A. Legacy v5.7.0n için
Good