N.O.V.A. Legacy

N.O.V.A. Legacy

v4.1.8

Gameloft'un FPS tarzıyla yeniden geliştirdiği N.O.V.A Legacy sizi insanların uzay kolonilerine saldıran uzaylı ırkına karşı yürüttüğü mücadeleye çekiyor. 

 

Emekli N.O.V.A askeri Kal Wardin'in gözünden katılacağınız bu mücadelede 4 farklı oynanış modu bulunuyor: Uzaylıların neden istila ettiğini öğreneceğiniz Hikaye Modu, uzaylı özel kuvvletlere karşı yürüteceğiniz ve sınırlı sürenin olduğu Gölge Etkinlikleri, uzaylıların formasyonlarına ani saldırılar düzenleyeceğiniz Özel Harekat modu ve en fazla 6 kişilik çok oyunculu savaş arenasında hayatta kalmanız gereken Savaş Arenası oyunseverler için farklı oyun deneyimleri sunuyor.

 

N.O.V.A Legacy oyunundaki en büyük yardımcınız karakterinizin gelişimi, uzaylı düşman birliklerinin stratejilerini öğrenme ve kendi birliklerinizi yönetmek için ipuçları alacağınız yapay zeka ajanı Yelena olacak. Yelena'yı sık sık ziyaret ederek karakterinizi en hızlı şekilde geliştirmeniz ve lider tablosunda yükselmeniz mümkün. Muhteşem kalite grafiklerle desteklenen bu uzay kolonisi mücadelesinde karakterinizi üstün uzay teknolojisiyle hazırlanmış kıyafetler ve silahlarla donatarak kişiselleştirebilirsiniz.

N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1.8

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

GeliştiriciGameloft

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2228

Eklenme tarihi2 ay önce

Dosya boyutu 28.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7557

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

N.O.V.A. Legacy Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder