Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » N.O.V.A. Legacy

N.O.V.A. Legacy

v3.0.6
sponsorlu bağlantılar
N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy ekran görüntüleri N.O.V.A. Legacy tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

N.O.V.A. Legacy Açıklama

Gameloft'un FPS tarzıyla yeniden geliştirdiği N.O.V.A Legacy sizi insanların uzay kolonilerine saldıran uzaylı ırkına karşı yürüttüğü mücadeleye çekiyor. 

 

Emekli N.O.V.A askeri Kal Wardin'in gözünden katılacağınız bu mücadelede 4 farklı oynanış modu bulunuyor: Uzaylıların neden istila ettiğini öğreneceğiniz Hikaye Modu, uzaylı özel kuvvletlere karşı yürüteceğiniz ve sınırlı sürenin olduğu Gölge Etkinlikleri, uzaylıların formasyonlarına ani saldırılar düzenleyeceğiniz Özel Harekat modu ve en fazla 6 kişilik çok oyunculu savaş arenasında hayatta kalmanız gereken Savaş Arenası oyunseverler için farklı oyun deneyimleri sunuyor.

 

N.O.V.A Legacy oyunundaki en büyük yardımcınız karakterinizin gelişimi, uzaylı düşman birliklerinin stratejilerini öğrenme ve kendi birliklerinizi yönetmek için ipuçları alacağınız yapay zeka ajanı Yelena olacak. Yelena'yı sık sık ziyaret ederek karakterinizi en hızlı şekilde geliştirmeniz ve lider tablosunda yükselmeniz mümkün. Muhteşem kalite grafiklerle desteklenen bu uzay kolonisi mücadelesinde karakterinizi üstün uzay teknolojisiyle hazırlanmış kıyafetler ve silahlarla donatarak kişiselleştirebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Yakın dövüş silahı,

Silahlar için yeni yükseltmeler ve geliştirmeler,

Silah yükseltme işlemi basitleştirildi,

Yükseltilebilir zırh eklendi,

Yeni 8 oyunculu ölüm maçı bölümü eklendi,

Yeni silah tasarımları eklendi,

Hatalar düzeltildi ve performans geliştirmeleri yapıldı.

sponsorlu bağlantılar

N.O.V.A. Legacy Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: