Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival

v1.7.3

Zombilerin dünyaya yayılmasına karşı tüm yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmanız gereken Last Day on Earth: Survival oyunu sizi aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

 

Zombilerin istilasına karşı kıyamet gelmeden önce tüm becerilerinizi kullanarak hayatta kalmanız ve zombileri yok etmeye başlamanız gerekiyor. İlk olarak barınma ihtiyacınızı gidermek için bir baraka inşa ederek başladığınız oyunda tüm araçlarınızı kendiniz geliştirmek zorundasınız. Çekiç, bıçak, silah ve diğer tüm teçhizatları doğada bulacağınız materyaller ile geliştirip kendinizi ve insan soyunu korumak oyundaki en önemli göreviniz. Doğada zombiler dışında sizi zorlayacak vahşi hayvanlar ve soğuk hava şartlarına dikkat edin; zombilerden kaçarken doğaya av olduğunuzda tamamen başa dönebilirsiniz.

 

İnternet üzerinden oynanan Last Day on Earth: Survival'da diğer oyuncuların da katıldığı klan sistemi bulunuyor. Ortak strateji ve mücadele göstermek için hazır klanlara katılabileceğiniz gibi sadece arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kendi klanlarınızı da kurabiliyorsunuz. Ayrıca sohbet özelliği ile zorlandığınız yerlerde diğer oyunculardan ipuçları alabilir ve klan üyesi olduğunuzda yardım çağırabilirsiniz. Yüksek kalite grafikleri ve başarılı oyun kurgusuyla diğer hayatta kalma oyunları arasında öne çıkan Last Day on Earth: Survival ücretsiz olarak oynanabiliyor. Fakat doğada bulması oldukça zor olan bazı temel malzemeler için satın alma seçenekleri sunuluyor. İster müttefik olarak isterse de tek başınıza zombilerin oluşturduğu kaosa karşı mücadele etmek için APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni etkinlikler sayesinde özel ödüller kazanma şansı,

Özel zombi turnuvası eklendi,

Yeni silah ve zırh eklendi,

İstatistikler kısmına özel hediyeler eklendi.

Sevdik

Başarılı oyun kurgusu,

Klan ittifakı sistemi,

Zombi dışında doğal tehlikeler,

Yüksek kalite grafikler.

Sevmedik

Oyun Türkler tarafından geliştirilmesine rağmen Türkçe dil desteği bulunmuyor,

Oyun kahramanının enerjisi çabuk bitiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.3

GeliştiriciKefir!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi04.02.2018 - 11:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2738

Dosya boyutu 122 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7635

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Last Day on Earth: Survival Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Ben bu oyunu ipad üzerinde oynuyorum. Grafikleri burada göründüğü gibi değil. Kamera açısı daha yukarıdan. Ev 2 katlı yapılamıyor, duvar üzerine duvar konamıyor, merdiven yok. Çok daha basit bir oyun bendeki. Burada ekran görüntülerini koyduğunuz sürümü nereden bulabilirim?
hsnDnz3 ay önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Android sürümü daha ileriden gidiyor, o nedenle bu saydıklarınız henüz iPad ve iPhone sürümlerinde yok. Önümüzdeki haftalarda gelecektir muhtemelen.
Ziyaretçi7 ay önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Guzell