Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival

v1.4.4
reklamlar
Last Day on Earth: Survival
Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Last Day on Earth: Survival Açıklama

Zombilerin dünyaya yayılmasına karşı tüm yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmanız gereken Last Day on Earth: Survival oyunu sizi aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

 

Zombilerin istilasına karşı kıyamet gelmeden önce tüm becerilerinizi kullanarak hayatta kalmanız ve zombileri yok etmeye başlamanız gerekiyor. İlk olarak barınma ihtiyacınızı gidermek için bir baraka inşa ederek başladığınız oyunda tüm araçlarınızı kendiniz geliştirmek zorundasınız. Çekiç, bıçak, silah ve diğer tüm teçhizatları doğada bulacağınız materyaller ile geliştirip kendinizi ve insan soyunu korumak oyundaki en önemli göreviniz. Doğada zombiler dışında sizi zorlayacak vahşi hayvanlar ve soğuk hava şartlarına dikkat edin; zombilerden kaçarken doğaya av olduğunuzda tamamen başa dönebilirsiniz.

 

İnternet üzerinden oynanan Last Day on Earth: Survival'da diğer oyuncuların da katıldığı klan sistemi bulunuyor. Ortak strateji ve mücadele göstermek için hazır klanlara katılabileceğiniz gibi sadece arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kendi klanlarınızı da kurabiliyorsunuz. Ayrıca sohbet özelliği ile zorlandığınız yerlerde diğer oyunculardan ipuçları alabilir ve klan üyesi olduğunuzda yardım çağırabilirsiniz. Yüksek kalite grafikleri ve başarılı oyun kurgusuyla diğer hayatta kalma oyunları arasında öne çıkan Last Day on Earth: Survival ücretsiz olarak oynanabiliyor. Fakat doğada bulması oldukça zor olan bazı temel malzemeler için satın alma seçenekleri sunuluyor. İster müttefik olarak isterse de tek başınıza zombilerin oluşturduğu kaosa karşı mücadele etmek için APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme Notları

Oyunun açılışında yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş.

Artıları

Başarılı oyun kurgusu,

Klan ittifakı sistemi,

Zombiler dışında doğal tehlikeler,

Yüksek kalite grafikler.

Eksileri

Oyun Türkler tarafından geliştirilmesine rağmen Türkçe dil desteği bulunmuyor,

Oyun kahramanının enerjisi çabuk bitiyor.

reklamlar

Last Day on Earth: Survival Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 3 ay önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 İçin
Guzell