Last Day on Earth: Survival ikon

Last Day on Earth: Survival APK

v1.19.5

Last Day on Earth: Survival Açıklama

Zombilerin dünyaya yayılmasına karşı tüm yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmanız gereken Last Day on Earth: Survival oyunu sizi aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.


Zombilerin istilasına karşı kıyamet gelmeden önce tüm becerilerinizi kullanarak hayatta kalmanız ve zombileri yok etmeye başlamanız gerekiyor. İlk olarak barınma ihtiyacınızı gidermek için bir baraka inşa ederek başladığınız oyunda tüm araçlarınızı kendiniz geliştirmek zorundasınız. Çekiç, bıçak, silah ve diğer tüm teçhizatları doğada bulacağınız materyaller ile geliştirip kendinizi ve insan soyunu korumak oyundaki en önemli göreviniz. Doğada zombiler dışında sizi zorlayacak vahşi hayvanlar ve soğuk hava şartlarına dikkat edin; zombilerden kaçarken doğaya av olduğunuzda tamamen başa dönebilirsiniz.


İnternet üzerinden oynanan Last Day on Earth: Survival'da diğer oyuncuların da katıldığı klan sistemi bulunuyor. Ortak strateji ve mücadele göstermek için hazır klanlara katılabileceğiniz gibi sadece arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kendi klanlarınızı da kurabiliyorsunuz. Ayrıca sohbet özelliği ile zorlandığınız yerlerde diğer oyunculardan ipuçları alabilir ve klan üyesi olduğunuzda yardım çağırabilirsiniz. Yüksek kalite grafikleri ve başarılı oyun kurgusuyla diğer hayatta kalma oyunları arasında öne çıkan Last Day on Earth: Survival ücretsiz olarak oynanabiliyor. Fakat doğada bulması oldukça zor olan bazı temel malzemeler için satın alma seçenekleri sunuluyor. İster müttefik olarak isterse de tek başınıza zombilerin oluşturduğu kaosa karşı mücadele etmek için APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Last Day on Earth: Survival APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı oyun kurgusu,

Klan ittifakı sistemi,

Zombi dışında doğal tehlikeler,

Yüksek kalite grafikler.

Eksileri

Oyun Türkler tarafından geliştirilmesine rağmen Türkçe dil desteği bulunmuyor,

Oyun kahramanının enerjisi çabuk bitiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19.5

GeliştiriciKefir!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.02.2018 - 11:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5298

Dosya boyutu 786 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7635

GÜVENLİKİndireceğiniz Last Day on Earth: Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: zombie.survival.craft.z

APK imzası: 49c1d0f8f909c461d6f4c56d7bc4b99e3b5efd2e

Last Day on Earth: Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Last Day on Earth: Survival versiyonları:
  • 1. Last Day on Earth: Survival v1.11.12
  • 2. Last Day on Earth: Survival v1.11.9
  • 3. Last Day on Earth: Survival v1.9.6
  • 4. Last Day on Earth: Survival v1.7.12
  • 5. Last Day on Earth: Survival v1.7.3
  • 6. Last Day on Earth: Survival v1.4.4
  • 7. Last Day on Earth: Survival v1.4

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Last Day on Earth: Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Last Day on Earth: Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Day on Earth: Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.9

15 kullanıcı oyuna göre

Last Day on Earth: Survival için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.11.12 için
İYİ
Ziyaretçi7 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Ben bu oyunu ipad üzerinde oynuyorum. Grafikleri burada göründüğü gibi değil. Kamera açısı daha yukarıdan. Ev 2 katlı yapılamıyor, duvar üzerine duvar konamıyor, merdiven yok. Çok daha basit bir oyun bendeki. Burada ekran görüntülerini koyduğunuz sürümü nereden bulabilirim?
Kullanıcı resmi
hsnDnz7 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Android sürümü daha ileriden gidiyor, o nedenle bu saydıklarınız henüz iPad ve iPhone sürümlerinde yok. Önümüzdeki haftalarda gelecektir muhtemelen.
Ziyaretçi7 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Guzell