Last Day on Earth: Survival ikon

Last Day on Earth: Survival APK

v1.11.12

Zombilerin dünyaya yayılmasına karşı tüm yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmanız gereken Last Day on Earth: Survival oyunu sizi aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

 

Zombilerin istilasına karşı kıyamet gelmeden önce tüm becerilerinizi kullanarak hayatta kalmanız ve zombileri yok etmeye başlamanız gerekiyor. İlk olarak barınma ihtiyacınızı gidermek için bir baraka inşa ederek başladığınız oyunda tüm araçlarınızı kendiniz geliştirmek zorundasınız. Çekiç, bıçak, silah ve diğer tüm teçhizatları doğada bulacağınız materyaller ile geliştirip kendinizi ve insan soyunu korumak oyundaki en önemli göreviniz. Doğada zombiler dışında sizi zorlayacak vahşi hayvanlar ve soğuk hava şartlarına dikkat edin; zombilerden kaçarken doğaya av olduğunuzda tamamen başa dönebilirsiniz.

 

İnternet üzerinden oynanan Last Day on Earth: Survival'da diğer oyuncuların da katıldığı klan sistemi bulunuyor. Ortak strateji ve mücadele göstermek için hazır klanlara katılabileceğiniz gibi sadece arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kendi klanlarınızı da kurabiliyorsunuz. Ayrıca sohbet özelliği ile zorlandığınız yerlerde diğer oyunculardan ipuçları alabilir ve klan üyesi olduğunuzda yardım çağırabilirsiniz. Yüksek kalite grafikleri ve başarılı oyun kurgusuyla diğer hayatta kalma oyunları arasında öne çıkan Last Day on Earth: Survival ücretsiz olarak oynanabiliyor. Fakat doğada bulması oldukça zor olan bazı temel malzemeler için satın alma seçenekleri sunuluyor. İster müttefik olarak isterse de tek başınıza zombilerin oluşturduğu kaosa karşı mücadele etmek için APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Last Day on Earth: Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Day on Earth: Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri Last Day on Earth: Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Seviye 10 ve üzerindeki oyuncular için yeni Paralı Askerler Kampı etkinliği eklenmiş,

Paralı askerlerle sözleşme yapma özelliği eklenmiş.

Artıları

Başarılı oyun kurgusu,

Klan ittifakı sistemi,

Zombi dışında doğal tehlikeler,

Yüksek kalite grafikler.

Eksileri

Oyun Türkler tarafından geliştirilmesine rağmen Türkçe dil desteği bulunmuyor,

Oyun kahramanının enerjisi çabuk bitiyor.

Yorumlar

Last Day on Earth: Survival için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.11.12 için
İYİ
Ziyaretçi4 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Ben bu oyunu ipad üzerinde oynuyorum. Grafikleri burada göründüğü gibi değil. Kamera açısı daha yukarıdan. Ev 2 katlı yapılamıyor, duvar üzerine duvar konamıyor, merdiven yok. Çok daha basit bir oyun bendeki. Burada ekran görüntülerini koyduğunuz sürümü nereden bulabilirim?
Kullanıcı resmi
hsnDnz4 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Android sürümü daha ileriden gidiyor, o nedenle bu saydıklarınız henüz iPad ve iPhone sürümlerinde yok. Önümüzdeki haftalarda gelecektir muhtemelen.
Ziyaretçi4 yıl önce Last Day on Earth: Survival v1.4.4 için
Guzell