Zombie Catchers ikon

Zombie Catchers APK

v1.30.25

Zombie Catchers, zombilerin istila ettiği dünyada geçen macera dolu bir Android oyunudur.


Zıpkınlarınızı hazırlayıp, zombilerin peşine düşeceğiniz Zombie Catchers sizi eğlence dolu bir maceraya davet ediyor. Geniş bir hikaye öne çıkan oyunda Galaksiler arası iş insanı olan AJ ve Bud isimli karakterlerin sizin de olduğunuz dünyada dükkan açması ile hikaye başlamış oluyor. Bu hikayede size düşen görev ise dünyayı istila eden zombileri yakalamak ve dünyayı tekrar güvenli bir gezegen haline getirmek.


Zombie Catchers'ta yakaladığınız zombileri öldürmüyorsunuz, aksine onları sağ salim yakalayıp iş insanlarına teslim etmeniz gerekiyor. Ayrıca yakaladığınız her zombi için güzel ödül paraları kazanıyorsunuz. Biriktireceğiniz bu parayla hem karakterinizin geçimini sağlayacak hem de zombileri yakalamanızı kolaylaştıran ağ, tuzak ve silah gibi materyalleri satın alacaksınız. Hikaye ve görevleriniz elbette bu kadar değil, Zombie Catchers APK dosyasını indirerek bu geniş zombi hikayesine hemen ortak olun. Oyun tamamen ücretsiz ve oynaması gayet keyifli. İyi oyunlar.

Zombie Catchers ekran görüntüleri Zombie Catchers ekran görüntüleri Zombie Catchers ekran görüntüleri Zombie Catchers ekran görüntüleri Zombie Catchers ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Zombie Catchers APK güncel sürümünde oyun performansı geliştirilmiş ve hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder