Zombie Hunter D-Day ikon

Zombie Hunter D-Day APK

v1.0.404

Zombie Hunter D-Day APK, kıyamet sonrası zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacağınız başarılı bir Android aksiyon oyunudur.


Oyundaki göreviniz, zombilerin kıyametinden sonra hayatta kalmaya çalışmak. Aksiyon dolu hikayesi ile dikkat çeken oyunda düşman zombileri yok etmek için büyük bir savaşa başlıyorsunuz. Onlarca silah seçeneğine sahipsiniz, seçiminizi yapın ve savaşmaya başlayın. Bölüm bölüm ilerleyen oyunda her defasında farklı zombi grupları karşınıza çıkıyor. Tabii bir de zombi patronları var. Patronları geçmeden sonraki bölüme geçemiyorsunuz. Bu nedenle enerjinizi ve cephanenizi idareli kullanmanız şart.


Zombie Hunter D-Day, Android zombi oyunları arasında popüler olmayı başarmış bir yapım. İnternetsiz oynanan bölümleri de olması sayesinde oyuncular istedikleri gibi oyunu her yerde oynayabiliyor. Ancak yine de hesap bilgilerinizin ve savaştaki başarılarınızın kaydedilmesi için internet bağlantısı şart.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Üç boyutlu olarak geliştirilmiş şehir haritasındaki detaylar zombilerin aksiyonunu yaşamanıza yardımcı oluyor. Korku ve aksiyon türü oyunları seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olmalı. Zombie Hunter D-Day APK dosyasını şimdi indirin ve zombilere karşı savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Zombie Hunter D-Day nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Hunter D-Day APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zombie Hunter D-Day ekran görüntüleri Zombie Hunter D-Day ekran görüntüleri Zombie Hunter D-Day ekran görüntüleri Zombie Hunter D-Day ekran görüntüleri Zombie Hunter D-Day ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder