Metal Force: PvP Car Shooter ikon

Metal Force: PvP Car Shooter APK

v3.47.5

Metal Force: PvP Car Shooter oyunuyla modern askeri araçların aksiyon dolu savaşına ortak olun.


Ülkeler arası savaş oyunu olan Metal Force: PvP Car Shooter'da dünyanın birçok devleti, ve bunların geliştirdiği ağır askeri araçlar savaşmak için sizi bekliyor. Bu savaşa ister tek başınıza isterseniz de takım halinde katılabilirsiniz. Bunun için oyundaki savaş modlarından istediğinizi seçmeniz yeterli.


Oyun içerisinde birçok savaş aracı var. Tanklar ve roket atar sistemleri bunlar arasında en çok kullanılanlar arasında. Ayrıca her araç için özel yükseltme seçeneklerini kullanarak aracınızın savaş yeteneklerini geliştirmeniz mümkün. Yine de savaşta avantajlı hale gelmek için her zaman daha iyi ve yeni savaş araçlarına sahip olmanız şart.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Metal Force: PvP Car Shooter hem kurgusu hem de akıcı grafikleri sayesinde başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak için Metal Force: PvP Car Shooter APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Metal Force: PvP Car Shooter ekran görüntüleri Metal Force: PvP Car Shooter ekran görüntüleri Metal Force: PvP Car Shooter ekran görüntüleri Metal Force: PvP Car Shooter ekran görüntüleri Metal Force: PvP Car Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder