Silah Savaşı Silahlar ikon

Silah Savaşı Silahlar

v1.2.6

Silah Ateş Ateş Savaşı 3D FPS oyunu. Oyunda üstün atış teknolojisi elit katil rolünü oynarsınız. 


Tamamen silahlı ölümcül teröristlerle karşılaşacaksınız, onlar iğrenç. Görevini tamamlamak ve onlar tarafından yok edilmemek için, herşeye çıkmak zorundasınız. Tabanca, tüfek, makineli tüfek vb. Dahil olmak üzere çeşitli silah ve ateş kullanabilirsiniz. Farklı sahneleri seçmek ve onlarla savaşmak oyunu ilginç hale getirecektir. Mükemmel oyun tarafından şaşıracaksınız. Ne bekliyorsun, onlarla savaşmak için hızlıca kolları topla. Oyun özellikleri:


  • Oyuncular için çeşitli oyun modları vardır. Zaman kısıtlı Modu, düşmanı yok etmek için sınırlı bir zamanınız var, bu görevler başarısız olsun. Rehine modunda, terörist tarafından kontrol edilen rehineleri kurtarmalısın. Her neyse silahları toplaman ve düşmanla çaresizce mücadele etmelisin.
  • Oyun Çöl II, Buz ve Kar,Şehir, Harap City gibi muharebe haritaları, çeşitli sunuyor. Bu haritalar üzerinde fantastik dövüş deneyimi yaşayacak ve gerçekçi parlak savaş sahneleri tarafından şok olacak.
  • Arsenal sizin için çekici ateşli silahlar sağlayacaktır. Hangi AK47, M4A1, M249, Deagle, Grozo, Barrett, AWP, MP5 ve benzeri gibi silahları içerir. Tüm silahlar çok gerçekçi, ben size doğrudan bir çekim deneyimi duygusu vereceğine inanıyorum.


Oyunun çalışması çok güzel, oyun pürüzsüz, gerçekçi ses efektleri, enfes efektler, kesinlikle bir çekim deneyimi yaşatıyor. Kan, Ses, Efektler, GamePlay, her şey mükemmel. Yapman gereken şey, merminin teröristin bedenine deldi. Her biri bir düşmanı yok eder, altın ödül alacaksınız. Daha sofistike silahlar veya başka yararlı öğeler almak için paraları kullanabilirsiniz. Ayrıca, kimin daha güçlü ve daha güçlü olduğunu görmek için diğer oyuncularla karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Silah Savaşı Silahlar ekran görüntüleri Silah Savaşı Silahlar ekran görüntüleri Silah Savaşı Silahlar ekran görüntüleri Silah Savaşı Silahlar ekran görüntüleri Silah Savaşı Silahlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.6

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi07.07.2019 - 01:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme119

Dosya boyutu 34.9 MB

Paylaşan AKSOY BİLİŞİM

CepdeID 9719

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder