Cover Strike - 3D Team Shooter ikon

Cover Strike - 3D Team Shooter APK

v1.4.88

Cover Strike APK, FPS tabanlı takım savaşlarına katılacağınız aksiyon dolu bir çatışma oyunu.


Cover Strike - 3D Team Shooter (CS) aksiyon ve FPS tarzını bir araya getiren aksiyon dolu bir takım savaşı oyunu. Teröristler ve polisler olmak üzere iki takımın savaştığı oyunda tarafınızı seçin ve savaşmaya başlayın. Oyundaki amacınız rakipten daha fazla sayıda kill almak. AK47, desert eagle, M4A1, AWP, GATLIN ve daha onlarca farklı türde silah koleksiyonu sizi bekliyor. Silahları toplayın, rakipleri öldürün ve savaşı kazanın.


Oyun içerisinde birçok farklı modellemeye sahip savaş haritası var. Ayrıca tek oyun modu takım savaşı değil, tek başınıza ve çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz savaş modları da mevcut. Ancak en zevklisi kesinlikle takım savaşlarının yapıldığı mod. Bu mod hem gerçek zamanlı hem de çevrimiçi oynanıyor. Bu nedenle internet bağlantınızın güçlü olması ping süresini daha iyi hale getirecek ve savaşta daha etkili olacaksınız.


Top Actions ekibi tarafından ücretsiz olarak sunulan Cover Strike FPS tabanlı Android aksiyon oyunlarını seven oyuncuların kesinlikle denemesi gereken bir oyun. Cover Strike APK dosyasını Cepde üzerinden indirin, teröristler ve polislerin takım savaşına katılın. İyi oyunlar.

Cover Strike - 3D Team Shooter ekran görüntüleri Cover Strike - 3D Team Shooter ekran görüntüleri Cover Strike - 3D Team Shooter ekran görüntüleri Cover Strike - 3D Team Shooter ekran görüntüleri Cover Strike - 3D Team Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder