Silly Royale - Aramızda Şeytan ikon

Silly Royale - Aramızda Şeytan APK

v1.16.0

Android Silly Royale APK oyunu ile gerçek zamanlı aksiyon hikayesine katılın.


Silly Royale oyunu aslında bir tür casus oyunu. İçerisinde farklı oyun modları bulunan Silly Royale'de her bölüm 12 oyuncu üzerinden oynanıyor. Bu oyuncular arasından bir tanesi ise casus gibi bir rolü yerine getiriyor. Oyun modlarına göre görevler değişiyor. Bu yüzden de size düşen görevi tam olarak oyuna başlayacağınız zaman öğreniyorsunuz ki oyunun en eğlenceli yanı bu. Örneğin, hırsız polis oyun modunda tüm oyuncular arasından bir polis ve hırsız seçiliyor. Bu durumda polisin görevi hırsızları yakalamak, hırsız olan oyuncuların görevi ise polisten kaçmak. Bu şekilde düşündüğünüzde eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyunun sizi beklediğini söyleyebiliriz.


Oyunun grafikleri ve ses kalitesi oldukça başarılı. Silly evreni olarak ön plana çıkan oyunda sürükleyici bir hikaye oyun severleri bekliyor. Silly Royale APK dosyasını ücretsiz indirerek bu hikayede hemen görev almaya başlayabilirsiniz.

Silly Royale - Aramızda Şeytan ekran görüntüleri Silly Royale - Aramızda Şeytan ekran görüntüleri Silly Royale - Aramızda Şeytan ekran görüntüleri Silly Royale - Aramızda Şeytan ekran görüntüleri Silly Royale - Aramızda Şeytan ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder