The Pirate: Caribbean Hunt ikon

The Pirate: Caribbean Hunt APK

v9.2.1

The Pirate: Caribbean Hunt oyunu ile korsanlar açık denizde savaşıyor.


Korsanların aksiyon dolu savaşına The Pirate: Caribbean Hunt oyunu ile ortak olun. Güçlü bir korsan karakteri olarak oynayacağınız oyunda en büyük göreviniz belirli hedeflere baskınlar düzenleyerek hazinelere el koymak ve tayfanızla birlikte diğer oyunculara korku salmak. Tüm bu görevleri yapabilmek için güçlü olmanız şart. Geminizi büyütüp savaş yeteneklerini geliştirerek savaşmaya her zaman hazır olabilirsiniz.


Oyunda 20'den fazla korsan gemisi sınıfı var. Hazine yağmalarından kazanacağınız paraları kullanarak korsan gemi filonuzu büyütme şansınız var. Ayrıca gemilerin 30'dan fazla geliştirme seçeneği sayesinde her geminin gücünü maksimumda tutabiliyorsunuz. Tüm bu seçenekler okyanus üzerindeki korsan savaşlarında düşmanlarınıza karşı sizi avantajlı duruma geçiriyor. Unutmamanız gereken en önemli şey ise oyundaki her korsan birliğinin bu desteklere sahip olduğu. Bu nedenle her oyuncu geliştirmeleri tamamladığında savaşta belirleyici olan nokta korsan stratejisi oluyor.


The Pirate: Caribbean Hunt hem grafikleri hem de oyun kurgusu ile oldukça sürükleyici bir oyun. Android savaş ve strateji oyunları arasında korsanları bir araya getiren oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. The Pirate: Caribbean Hunt APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

The Pirate: Caribbean Hunt ekran görüntüleri The Pirate: Caribbean Hunt ekran görüntüleri The Pirate: Caribbean Hunt ekran görüntüleri The Pirate: Caribbean Hunt ekran görüntüleri The Pirate: Caribbean Hunt ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder