Badlanders ikon

Badlanders APK

v1.1

Badlanders APK, Android telefonlarınızda aksiyon dolu savaşlara katılacağınız sürükleyici bir savaş oyunu.


Hayatta kalma tarzına benzer bir kurguya sahip olan Badlanders, mistik bir hikayeye sahip. Oyun hikayesi, eski bir medeniyetin zenginliklerini ele geçirmek isteyen savaşçılar üzerinden ilerliyor. Badlander adı verilen 25 savaşçı alandaki ganimetleri ele geçirmek için büyük bir savaşa başlıyor. Badlanders APK dosyasını indirip kurun, karakterinizi seçin ve zenginlik için savaşmaya başlayın.


Dediğimiz gibi Badlanders oyunu hayatta kalma tarzını andıran oyun kurgusuyla karşımıza geliyor. Sizin gibi her savaşçı hayatta kalmak ve eski medeniyetten kendi payına düşen ganimeti ele geçirmek için savaşıyor. Bu savaşta dikkat etmeniz gereken en önemli nokta silah teçhizatlarınızı sürekli güncel tutmak ve tabii ki silahları doğru bir şekilde kullanmak. Silaha ihtiyacınız olduğunda rakibinizin teçhizatlarını alabiliyorsunuz. Sadece kendi silahınızı kullanmanız şart değil ki bu güzel bir özellik.


NetEase ekibinin geliştirdiği bu oyun aksiyon dolu savaşları sevenler için birebir. Oyun 2020'de çıkmasına rağmen kullanıcılar Badlanders nedir, nasıl oynanır gibi soruları sıkça sordular. Bu da kısa sürede oyunun popüler olmasını sağladı. Hem ücretsiz hem de yüksek kaliteli grafikleri sayesinde severek oynayacağınız oyuna ait Badlanders APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurarak savaştaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Badlanders oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Badlanders nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Badlanders APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder