Badlanders ikon

Badlanders APK

v1.7

Badlanders Açıklama

Badlanders APK, Android telefonlarınızda aksiyon dolu savaşlara katılacağınız sürükleyici bir savaş oyunu.


Hayatta kalma tarzına benzer bir kurguya sahip olan Badlanders, mistik bir hikayeye sahip. Oyun hikayesi, eski bir medeniyetin zenginliklerini ele geçirmek isteyen savaşçılar üzerinden ilerliyor. Badlander adı verilen 25 savaşçı alandaki ganimetleri ele geçirmek için büyük bir savaşa başlıyor. Badlanders APK dosyasını indirip kurun, karakterinizi seçin ve zenginlik için savaşmaya başlayın.


Dediğimiz gibi Badlanders oyunu hayatta kalma tarzını andıran oyun kurgusuyla karşımıza geliyor. Sizin gibi her savaşçı hayatta kalmak ve eski medeniyetten kendi payına düşen ganimeti ele geçirmek için savaşıyor. Bu savaşta dikkat etmeniz gereken en önemli nokta silah teçhizatlarınızı sürekli güncel tutmak ve tabii ki silahları doğru bir şekilde kullanmak. Silaha ihtiyacınız olduğunda rakibinizin teçhizatlarını alabiliyorsunuz. Sadece kendi silahınızı kullanmanız şart değil ki bu güzel bir özellik.


NetEase ekibinin geliştirdiği bu oyun aksiyon dolu savaşları sevenler için birebir. Oyun 2020'de çıkmasına rağmen kullanıcılar Badlanders nedir, nasıl oynanır gibi soruları sıkça sordular. Bu da kısa sürede oyunun popüler olmasını sağladı. Hem ücretsiz hem de yüksek kaliteli grafikleri sayesinde severek oynayacağınız oyuna ait Badlanders APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurarak savaştaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Badlanders APK son sürüm güncellemesinde Era of Embers isimli 6. sezon başlatılmış, askeri üsler için yeni dekorasyon malzemeleri eklenmiş, yeni koleksiyon öğeleri eklenmiş, oyundaki hatalar düzeltilmiş.
Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri Badlanders ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.11.2020 - 11:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme115

Dosya boyutu 1.08 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10646

GÜVENLİKİndireceğiniz Badlanders APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.sheltergp

APK imzası: 66e63c08d05ecc943780464fb3efd8b38a2af0f9

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Badlanders oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Badlanders nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Badlanders APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder