Real Steel World Robot Boxing ikon

Real Steel World Robot Boxing APK

v29.29.794

Titan robotlarının aksiyon dolu hikayesini konu alan Real Steel filminden esinlenerek geliştirilen Real Steel World Robot Boxing oyununda onlarca acımasız robot dövüş için ringe çıkıyor.

 

Özel yeteneklere sahip olan robotlarla şampiyona, zamana karşı ve egzersiz modlarında oynayabiliyorsunuz. Dövüşlerden kazanacağınız para puanlar ile robotların yeteneklerini, güçlerini ve sağlık dirençlerini arttırarak rakiplerinize karşı daha avantajlı olabilirsiniz. Etkileyici grafikler ve akıcı bir arayüze sahip olan Real Steel WRB'nin kontrolleri de oldukça basit. Dövüş sahnesi ekranında sol kısımda ileri geri tuşları, sağ kısmında ise vuruş hamlelerini yapmanızı sağlayan butonlar yer alıyor. Dövüş sırasında robotunuzun özel yeteneğini kullanmanızı sağlayan özel buton sağ kısımda beliriyor. Rakibinizi ani bir saldırı altına almak için bu botunu takip etmenizde fayda var.

 

Zeus, Atom ve Twin Cities ile birlikte toplam 24 robotun yer aldığı oyunda 10 farklı dövüş arenası bulunuyor. Ayrıca, multiplayer (çok oyunculu mod) desteği sayesinde aynı Wi-Fi ağına bağlı olan arkadaşlarınızla robotlarınızı çarpıştırabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Real Steel WRB APK dosyasını indirerek robot dövüşü heyecanını siz de yaşayın.

Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri yapılmış. 

Yorumlar

Real Steel World Robot Boxing için toplam 47 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v29.29.794 için
Açılmıyor of
Vacoli2 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v29.29.794 için
Güzel iyi tavsiye ederim
Ziyaretçi4 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v29.29.794 için
Zeus ben yendim oyuna altın robotlar da geldi
Ziyaretçi6 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v29.29.794 için
Avilmiyo ama ben bu oyunu biliyom hlesii
Ziyaretçi6 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v29.29.794 için
Ulan ben nosy boy gücüm 110 du sonra zorsun gücü 298 diye yendim