Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Real Steel World Robot Boxing

Real Steel World Robot Boxing

v29.29.794
sponsorlu bağlantılar
Real Steel World Robot Boxing
Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing ekran görüntüleri Real Steel World Robot Boxing tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Real Steel World Robot Boxing Açıklama

Titan robotlarının aksiyon dolu hikayesini konu alan Real Steel filminden esinlenerek geliştirilen Real Steel World Robot Boxing oyununda onlarca acımasız robot dövüş için ringe çıkıyor.

 

Özel yeteneklere sahip olan robotlarla şampiyona, zamana karşı ve egzersiz modlarında oynayabiliyorsunuz. Dövüşlerden kazanacağınız para puanlar ile robotların yeteneklerini, güçlerini ve sağlık dirençlerini arttırarak rakiplerinize karşı daha avantajlı olabilirsiniz. Etkileyici grafikler ve akıcı bir arayüze sahip olan Real Steel WRB'nin kontrolleri de oldukça basit. Dövüş sahnesi ekranında sol kısımda ileri geri tuşları, sağ kısmında ise vuruş hamlelerini yapmanızı sağlayan butonlar yer alıyor. Dövüş sırasında robotunuzun özel yeteneğini kullanmanızı sağlayan özel buton sağ kısımda beliriyor. Rakibinizi ani bir saldırı altına almak için bu botunu takip etmenizde fayda var.

 

Zeus, Atom ve Twin Cities ile birlikte toplam 24 robotun yer aldığı oyunda 10 farklı dövüş arenası bulunuyor. Ayrıca, multiplayer (çok oyunculu mod) desteği sayesinde aynı Wi-Fi ağına bağlı olan arkadaşlarınızla robotlarınızı çarpıştırabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Real Steel WRB APK dosyasını indirerek robot dövüşü heyecanını siz de yaşayın.

sponsorlu bağlantılar

Real Steel World Robot Boxing Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 8 ay önce Real Steel World Robot Boxing v29.29.794 İçin
Avilmiyo ama ben bu oyunu biliyom hlesii
Ziyaretçi 9 ay önce Real Steel World Robot Boxing v29.29.794 İçin
Ulan ben nosy boy gücüm 110 du sonra zorsun gücü 298 diye yendim
Ziyaretçi 1 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v5.5.100 İçin
Herkese tavsiye ederim
Ziyaretçi 2 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v5.5.100 İçin
Hile işe yarıyo
Musa 2121 2 yıl önce Real Steel World Robot Boxing v3.2.43 İçin
Hileliyse Süperrr