Vegas Crime Simulator 2 ikon

Vegas Crime Simulator 2 APK

v1.3

Vegas Crime Simulator 2, mafya karakterlerini yönettiğiniz başarılı bir Android simülasyon oyunudur.


GTA San Andreas benzeri oyun yapısıyla oldukça popüler olan Vegas Crime Simulator, ikinci serisi ile daha geniş içerik ve daha başarılı kontrollere sahip olarak oyuncuların karşısına çıktı. Oyundaki göreviniz yine hapishaneden kaçan bir karakteri kontrol ederek şehrin altını üstüne getirmek. Tabii bu görevi yerine getirirken şehirdeki sokak çeteleriyle vuruşacak, polislerden kaçacak ve şehrin en güçlüsü olmak için çeşitli görevleri tamamlayacaksınız.


Vegas Crime Simulator 2'de birinci oyuna göre şehir haritası oldukça büyümüş. Bu da daha geniş bir oyun alanı anlamına geliyor. Sokaktan geçen bir arabaya el koyarak şehrin altını üstüne getirdikten sonra büyük mafyalarla karşı karşıya geliyorsunuz. Oyunun başlangıcında onlar için çalışsanız bile tek başınıza onları yenecek ve şehirde namınızı salacaksınız.


Naxeex stüdyosunun geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafiklere ve hassas kontrollere sahip. Ücretsiz olarak oynamak için Vegas Crime Simulator 2 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Vegas Crime Simulator 2 ekran görüntüleri Vegas Crime Simulator 2 ekran görüntüleri Vegas Crime Simulator 2 ekran görüntüleri Vegas Crime Simulator 2 ekran görüntüleri Vegas Crime Simulator 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder