Spider Fighting: Hero Game ikon

Spider Fighting: Hero Game APK

v2.4.3

Spider Fighting: Hero Game Açıklama

Spider Fighting: Hero Game APK oyunu ile örümcek adamın suçlulara karşı mücadelesine ortak olacaksınız.


Örümcek adam suçlulara karşı sokaklara iniyor. Örümcek Dövüşü: Kahraman Oyunları adıyla Google Play'de yayınlanan bu oyunda örümcek karakterini kontrol edeceksiniz. Göreviniz ise gayet açık: Kahraman örümcek adamla birlikte suçluları yakalamak. Şehirde insanları rahatsız eden ve suç işleyen insanlar var. Bunları yakalayıp adalete teslim edecek bir süper kahraman gerekiyor. O süper kahraman sizsiniz. Karakterinizi seçin, şehrin sokaklarındaki suçluları yakalamaya başlayın.


Spider Fighting: Hero Game oyununda örümcek adamın bildiğimiz birçok özelliği var. Tabii ki örümcek adamın kolundan çıkan ağlarla sokaklarda gezmesi de buna dahil. Suçlular sizden kaçmak isterken siz onları ağlarınızı kullanarak yakalayacak ve adalete teslim edeceksiniz. Geniş şehir haritasına sahip olan bu oyun örümcek adam oyunları arayanlar için gayet ideal bir seçim. Spider Fighting: Hero Game APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde hemen indirin, suçluları yakalamaya başlayın. İyi oyunlar.

Spider Fighting: Hero Game ekran görüntüleri Spider Fighting: Hero Game ekran görüntüleri Spider Fighting: Hero Game ekran görüntüleri Spider Fighting: Hero Game ekran görüntüleri Spider Fighting: Hero Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.3

GeliştiriciZego Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi14.11.2023 - 19:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme18

Dosya boyutu 140 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11549

GÜVENLİKİndireceğiniz Spider Fighting: Hero Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ig.spider.fighting

APK imzası: f771e8e2edc0a40b5664af1557e87fcee3d23611

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder