PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) ikon

PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü)

v1.0.17.1.0

PUBG Mobile: Marching, Tencent ekibinin Çin ve Asya ülkelerine yönelik geliştirdiği resmi bir PUBG Mobile sürümüdür.


Oyun severler tarafından oldukça tutulan oyunun Çin versiyonu Bluehole tarafından lisanslanmış iki sürümden birisi. Ancak bu oyun, yani PUBG Mobile Çin sürümü gerçek versiyona çok daha yakın. Özellikle Fortnite ile rekabetten sonra geliştirilen yeni özelliklerin hepsi PUBG'nin Çin sürümünde karşımıza çıkıyor. Bunun yanında, resmi PUBG Mobile'da olmayan ölüm kamerası özelliği yine bu sürümde bulunuyor.


PUBG Mobile Çin sürümünün oynanışı ve kurgusu resmi oyunla tamamen aynı: Yine 100 oyuncu ile birlikte uçaktan atlıyor ve silahları toplayarak hayatta kalmaya çalışan tek oyuncu olmak için savaşmaya başlıyorsunuz. Oyunda hem FPS (üçüncü şahıs) hem de TPS (birinci şahıs) modları var. Ayrıca yeni eklenen QBZ ve GMC silahları da resmi oyundaki gibi bulunuyor.


PUBG Mobile: Marching ile ilgili bilmeniz gereken en önemli nokta oyunun Çince olduğu. Bununla birlikte oyuna başlamak için WeChat veya QQ hesabına sahip olmanız şart. Android PUBG deneyimini daha gerçekçi yaşamak istiyorsanız PUBG Mobile Çin sürümü APK dosyasını indirerek hemen oyuna girebilirsiniz. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.17.1.0

GeliştiriciTencent Timi Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi04.04.2019 - 12:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme33919

Dosya boyutu 1.62 GB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9523

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi27 gün önce PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) v1.0.17.1.0 için
HATA VERİYO MU
Ziyaretçi30 gün önce PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) v1.0.17.1.0 için
Yükledim ama hata veriyor girerken vpn falan denedim olmuyor
Ziyaretçi1 ay önce PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) v1.0.17.1.0 için
Cin pugb mobile yi indir baska bisey istemiyorum
Ziyaretçi1 ay önce PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) v1.0.17.1.0 için
Kimpa hepsi çok iyi
Ziyaretçi1 ay önce PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) v1.0.17.1.0 için
Çin pubg de çok iyi