Sea Battle 2 ikon

Sea Battle 2 APK

v1.6.2

Sea Battle 2 Açıklama

Deniz savaşı oyunu Sea Battle 2 atari dönemlerinden bu yana popülerliğini yitirmeyen nadir oyunlardan birisi.

 

Kendi savaş gemisi filonuzu kurarak savaşlara katılacağınız oyunda denizaltı, mayın, uçak ve uçak gemisi gibi deniz savaşlarında karşımıza çıkan bütün unsurlar yer alıyor. Savaşmak için oyun alanına saldırı düzenleyeceğiniz ekipmanınızı yerleştirerek rakibinize karşı saldırıya geçmeniz yeterli oluyor. Savaş sırasında mayın ve deniz altı gibi unsurları stratejinize uygun bir zamanda kullanmanız sizi rakibinize karşı üstün kılıyor, tabii bunun için önce rakibinizin savunma stratejisini çözmeniz gerekiyor.

 

Oyunda karşınıza çıkacak rakiplerinizin hepsi gerçek oyunculardan oluşuyor. Ayrıca bluetooth aracılığıyla yakınınızdaki arkadaşlarınızla da birebir savaşabiliyorsunuz. Savaşlarda göstereceğiniz başarılara bağlı olarak hem rütbeniz artıyor hem de yeni özelliklerin ve savaş makinalarının kilitleri açılıyor. Bunları almak içinse oyundan kazandığınız puanları kullanıyorsunuz.

 

Sea Battle 2'nin çevre tasarımı bildiğimiz birçok aksiyon oyunundan farklı. Şatafatlı ve sarp coğrafi özelliklere sahip savaş arenaları yerine bu oyunda sadece not defterine çizilmiş gibi bir harita ve oyun arayüzü bulunuyor. Farklı bir tasarım olsa da oynamaya başladıktan sonra gözünüz çok çabuk alışıyor.

Son güncellemede neler var?

Oyunda bazı hatalar düzeltilmiş.

Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.2

GeliştiriciBYRIL

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi14.11.2017 - 11:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme324

Dosya boyutu 30.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7837

GÜVENLİKİndireceğiniz Sea Battle 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.byril.seabattle2

Sea Battle 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Sea Battle 2 versiyonları:
  • 1. Sea Battle 2 v1.5.9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Sea Battle 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Sea Battle 2 v1.6.2 için
Nasıl oyun