Sea Battle 2 ikon

Sea Battle 2

v1.6.2

Deniz savaşı oyunu Sea Battle 2 atari dönemlerinden bu yana popülerliğini yitirmeyen nadir oyunlardan birisi.

 

Kendi savaş gemisi filonuzu kurarak savaşlara katılacağınız oyunda denizaltı, mayın, uçak ve uçak gemisi gibi deniz savaşlarında karşımıza çıkan bütün unsurlar yer alıyor. Savaşmak için oyun alanına saldırı düzenleyeceğiniz ekipmanınızı yerleştirerek rakibinize karşı saldırıya geçmeniz yeterli oluyor. Savaş sırasında mayın ve deniz altı gibi unsurları stratejinize uygun bir zamanda kullanmanız sizi rakibinize karşı üstün kılıyor, tabii bunun için önce rakibinizin savunma stratejisini çözmeniz gerekiyor.

 

Oyunda karşınıza çıkacak rakiplerinizin hepsi gerçek oyunculardan oluşuyor. Ayrıca bluetooth aracılığıyla yakınınızdaki arkadaşlarınızla da birebir savaşabiliyorsunuz. Savaşlarda göstereceğiniz başarılara bağlı olarak hem rütbeniz artıyor hem de yeni özelliklerin ve savaş makinalarının kilitleri açılıyor. Bunları almak içinse oyundan kazandığınız puanları kullanıyorsunuz.

 

Sea Battle 2'nin çevre tasarımı bildiğimiz birçok aksiyon oyunundan farklı. Şatafatlı ve sarp coğrafi özelliklere sahip savaş arenaları yerine bu oyunda sadece not defterine çizilmiş gibi bir harita ve oyun arayüzü bulunuyor. Farklı bir tasarım olsa da oynamaya başladıktan sonra gözünüz çok çabuk alışıyor.

Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunda bazı hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.2

GeliştiriciBYRIL

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi14.11.2017 - 11:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme295

Dosya boyutu 29.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7837

Güvenlik seçicileri
Sea Battle 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Sea Battle 2 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Sea Battle 2 v1.6.2 için
Nasıl oyun