Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Sea Battle 2

Sea Battle 2

v1.5.9
reklamlar
Sea Battle 2
Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 ekran görüntüleri Sea Battle 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Sea Battle 2 Açıklama

Deniz savaşı oyunu Sea Battle 2 atari dönemlerinden bu yana popülerliğini yitirmeyen nadir oyunlardan birisi.

 

Kendi savaş gemisi filonuzu kurarak savaşlara katılacağınız oyunda denizaltı, mayın, uçak ve uçak gemisi gibi deniz savaşlarında karşımıza çıkan bütün unsurlar yer alıyor. Savaşmak için oyun alanına saldırı düzenleyeceğiniz ekipmanınızı yerleştirerek rakibinize karşı saldırıya geçmeniz yeterli oluyor. Savaş sırasında mayın ve deniz altı gibi unsurları stratejinize uygun bir zamanda kullanmanız sizi rakibinize karşı üstün kılıyor, tabii bunun için önce rakibinizin savunma stratejisini çözmeniz gerekiyor.

 

Oyunda karşınıza çıkacak rakiplerinizin hepsi gerçek oyunculardan oluşuyor. Ayrıca bluetooth aracılığıyla yakınınızdaki arkadaşlarınızla da birebir savaşabiliyorsunuz. Savaşlarda göstereceğiniz başarılara bağlı olarak hem rütbeniz artıyor hem de yeni özelliklerin ve savaş makinalarının kilitleri açılıyor. Bunları almak içinse oyundan kazandığınız puanları kullanıyorsunuz.

 

Sea Battle 2'nin çevre tasarımı bildiğimiz birçok aksiyon oyunundan farklı. Şatafatlı ve sarp coğrafi özelliklere sahip savaş arenaları yerine bu oyunda sadece not defterine çizilmiş gibi bir harita ve oyun arayüzü bulunuyor. Farklı bir tasarım olsa da oynamaya başladıktan sonra gözünüz çok çabuk alışıyor.

reklamlar

Sea Battle 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: