Hair Challenge ikon

Hair Challenge APK

v2.3.1

Hair Challenge APK ile sıradışı bir Android koşu oyunu deneyimine katılın.


Android koşu oyunu oyunları arasında yer alan Hair Challenge oyununda uzun bir deneyim sizi bekliyor. Oyunun kurgusu oldukça farklı ve eğlenceli: Uzun saçlara sahip kadın bir karakterin saçlarına zarar vermeden platform üzerinde koşmak oyundaki temel göreviniz. Platform üzerinde makas ve testere gibi saçları kesecek engeller mevcut. Bunlara takılmadan, özellikle saçlara zarar vermeden ilerlemeniz şart.


Hair Challenge'da kadın karakterinizin saç rengini istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Oyun için önemli olan koşarken saçların kesilmesine sebep olmamak. Bu yüzden koşarken zamanlamanıza dikkat etmeniz gerekiyor. Rollic Games ekibi tarafından geliştirilen bu oyun ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Hair Challenge APK dosyasını hemen indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Hair Challenge nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hair Challenge APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder