Hair Challenge ikon

Hair Challenge APK

v2.3.1

Hair Challenge Açıklama

Hair Challenge APK ile sıradışı bir Android koşu oyunu deneyimine katılın.


Android koşu oyunu oyunları arasında yer alan Hair Challenge oyununda uzun bir deneyim sizi bekliyor. Oyunun kurgusu oldukça farklı ve eğlenceli: Uzun saçlara sahip kadın bir karakterin saçlarına zarar vermeden platform üzerinde koşmak oyundaki temel göreviniz. Platform üzerinde makas ve testere gibi saçları kesecek engeller mevcut. Bunlara takılmadan, özellikle saçlara zarar vermeden ilerlemeniz şart.


Hair Challenge'da kadın karakterinizin saç rengini istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Oyun için önemli olan koşarken saçların kesilmesine sebep olmamak. Bu yüzden koşarken zamanlamanıza dikkat etmeniz gerekiyor. Rollic Games ekibi tarafından geliştirilen bu oyun ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Hair Challenge APK dosyasını hemen indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri Hair Challenge ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.1

GeliştiriciRollic Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi18.05.2021 - 20:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme103

Dosya boyutu 91.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10859

GÜVENLİKİndireceğiniz Hair Challenge APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Upperpik.HairChallenge

APK imzası: dff4efa3aa3d6e4de2fc472015d3ef6ed4954fdd

Hair Challenge nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hair Challenge APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder