Chaseсraft ikon

Chaseсraft APK

v1.0.9

Chaseсraft oyunu ile aksiyon ve macera dolu bir hikaye sizi bekliyor.

 

Oyun aslında bir koşu oyunu tarzına sahip, ama kontrolümüzdeki karakterle birlikte şehir inşa etme ve komşularla birlikte ticaret yapma gibi farklı görevleri de içeriyor. Youtuber Unspeakable karakterinden esinlenerek geliştirilen oyunda temel kaynak malzemesi yer altındaki madenler. Karakterinizin yeteneklerini kullanarak bu madenleri çıkartmanız ve kendi yaşam alanınızı inşa etmeniz gerekiyor. Çevrenizde size komşu olanlarla iletişim kurarak ihtiyaç duyacağınız küçük malzemeleri bulmanız mümkün; buna kısaca komşu yardımlaşması da diyebiliriz.

 

Chaseсraft'ın koşu oyunu senaryosu ise daha çok ödül ve kaynak ihtiyacında görülüyor. Yani, ödül ve para kazanıp ihtiyaçlarınızı almanız gerektiğinde koşu görevlerine katılabiliyorsunuz. Ne kadar hızlı ve kısa sürede koşarsanız para ödülünüz de o kadar yüksek oluyor.

 

Aksiyon ve macera tarzını başarıyla birleştiren oyun tamamen ücretsiz. Android macera ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız Chaseсraft denemeniz gereken oldukça kaliteli bir oyun. Chaseсraft APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Chaseсraft ekran görüntüleri Chaseсraft ekran görüntüleri Chaseсraft ekran görüntüleri Chaseсraft ekran görüntüleri Chaseсraft ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder