Battlelands Royale ikon

Battlelands Royale APK

v1.7.4

Battlelands Royale eğlenceli grafikleriyle dikkat çeken hayatta kalma tarzına sahip başarılı bir oyun.


Her hayatta kalma oyununda olduğu gibi Battlelands Royale'da da kontrol edeceğiniz karakterle birlikte son hayatta kalan oyuncu olmak için savaşıyorsunuz. Battlelands Royale'ı diğer hayatta kalma oyunlarından ayıran en önemli özellikleri grafik yapısı ve hayatta kalma tarzını biraz daha basit şekilde kullanıcılara sunması. Bunu da oyuncu sayısından anlamak mümkün, genelde 100 ve 120 kişi olan her bölüm Battlelands Royale oyununda 32 kişiye karşı oynanıyor. Geri kalan her özellik ise diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi: paraşütle oyun alanına inme, çevreden silah toplama ve yağmalama Battlelands Royale'da da karşımıza çıkıyor.


Battlelands Royale'ın grafik yapısı da çizgi filmleri andıracak bir modellemeye sahip. Oyun geliştiricileri tamamen bu tarz grafikleri ve basit tarzda battle royale savaşlarını seven oyuncuları hedeflemiş gibi görünüyor ki oyun gerçekten akıcı ve eğlenceli bir oyun deneiymi sunuyor. Battlelands Royale APK dosyasını ücretsiz indirerek bu yeni oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Battlelands Royale ekran görüntüleri Battlelands Royale ekran görüntüleri Battlelands Royale ekran görüntüleri Battlelands Royale ekran görüntüleri Battlelands Royale ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

6. sezon başlatılmış,

Büyük Amca Sam paketi eklenmiş,

Reklam izleyerek iki kat XP puanı kazanma özelliği eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder