Combat Assault: SHOOTER ikon

Combat Assault: SHOOTER APK

v1.60.94

Combat Assault: SHOOTER Açıklama

Combat Assault: SHOOTER aksiyon dolu savaşlara katılacağınız başarılı bir PvP shooter oyunudur.


Tüm dünyadan oyunculara karşı savaşacağınız Combat Assault'ta, geniş seçenekler arasından silahını seçin ve zafere ulaşmak için savaşmaya başlayın. Oyunu hem tek başınıza klasik tarzda hem de bir takımın üyesi olarak multiplayer oynayabiliyorsunuz. Combat Assault'un silah seçenekleri oldukça geniş: klasik AK-47, m4a4 ve AWP'den süper güçlü mini silahlara ve pompalı tüfeklere kadar 30'dan fazla silaha oyunda yer verilmiş.


Hemen hemen her PvP oyununda olduğu gibi Combat Assault: SHOOTER'da da geniş bir rütbe sistemi bulunuyor. Savaş alanında ne kadar çok başarılı olursanız oyundaki seviyeniz o kadar hızlı yükseliyor. Tabii ki oyuncular her seviyede sürpriz ödüller kazanıyor. Savaşçı karakterinizi kişiselleştirmek ve yeni silahlar kazanmak için bu ödülleri açmanız, savaş alanındaki sandıkları toplamanız gerekiyor.


Combat Assault: SHOOTER'in grafikleri ve kontrol yapısı oldukça başarılı. 3 boyutlu detaylara sahip savaş haritalarında savaşmak için oyuna ait Combat Assault: SHOOTER APK dosyasını hemen ücretsiz indirin ve kurun. İyi olan kazansın!

Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.60.94

GeliştiriciGDCompany

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi29.05.2019 - 14:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme173

Dosya boyutu 198 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9634

GÜVENLİKİndireceğiniz Combat Assault: SHOOTER APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.polyplayinc.combatassault

APK imzası: 6a130fd51a29c57beca54f1f36c65eb9374af345

Combat Assault: SHOOTER nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Combat Assault: SHOOTER APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder