Combat Assault: SHOOTER ikon

Combat Assault: SHOOTER APK

v1.60.94

Combat Assault: SHOOTER aksiyon dolu savaşlara katılacağınız başarılı bir PvP shooter oyunudur.


Tüm dünyadan oyunculara karşı savaşacağınız Combat Assault'ta, geniş seçenekler arasından silahını seçin ve zafere ulaşmak için savaşmaya başlayın. Oyunu hem tek başınıza klasik tarzda hem de bir takımın üyesi olarak multiplayer oynayabiliyorsunuz. Combat Assault'un silah seçenekleri oldukça geniş: klasik AK-47, m4a4 ve AWP'den süper güçlü mini silahlara ve pompalı tüfeklere kadar 30'dan fazla silaha oyunda yer verilmiş.


Hemen hemen her PvP oyununda olduğu gibi Combat Assault: SHOOTER'da da geniş bir rütbe sistemi bulunuyor. Savaş alanında ne kadar çok başarılı olursanız oyundaki seviyeniz o kadar hızlı yükseliyor. Tabii ki oyuncular her seviyede sürpriz ödüller kazanıyor. Savaşçı karakterinizi kişiselleştirmek ve yeni silahlar kazanmak için bu ödülleri açmanız, savaş alanındaki sandıkları toplamanız gerekiyor.


Combat Assault: SHOOTER'in grafikleri ve kontrol yapısı oldukça başarılı. 3 boyutlu detaylara sahip savaş haritalarında savaşmak için oyuna ait Combat Assault: SHOOTER APK dosyasını hemen ücretsiz indirin ve kurun. İyi olan kazansın!

Combat Assault: SHOOTER nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Combat Assault: SHOOTER APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri Combat Assault: SHOOTER ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder