Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ikon

Batman Arkham City Lockdown v1.0.1

Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş olan Batman'in yeni sürümüdür. Batman: Arkham City Lockdown oyununda Gotham City şehrinde Joker ve diğer düşmanlara karşı mücadele ediliyor. Oyunun kurulumu:


Sağ taraftan APK dosyalarını indirip kurduktan sonra aşağıdaki part dosyalarını sırasına göre indirin ve rar'dan çıkartın. Son olarak çıkarttığınız klasörü Androd/obb klasörü içerisine kopyalayın.


Part 1Part 2Part 3Part 4Part 5Part 6

Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi08.06.2013 - 11:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme16147

Dosya boyutu 15.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 3667

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce
Oyun açılmıyor neyapmam lazım
vplanmen5 yıl önce
Çok güzel oyun
Ziyaretçi5 yıl önce
Abi main.1... adlı dosya 1 gb bütün partları atıcazmı cevao vetirsen sevinirim ayrıca açıldı diyen arkadaş bütün partları attın mı obb kladörün içine
Ziyaretçi6 yıl önce
Admin Abi Bu Apk + Obb Olayı Bir Cihazda Denendimi ? Denendiyse Hangi Cihazda Denendiğini Yazarmısın. Şimdiden Sağol :D ... Bide Benim Tabletim Var Samsung Galaxy Tab 3 Bunun hakkındaki bilgilerinide ( yani oyun Çalışırmı ) yazarsan sevinirim.
Ziyaretçi6 yıl önce
Açıldı cok saol