Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Batman Arkham City Lockdown v1.0.1

Batman Arkham City Lockdown v1.0.1

sponsorlu bağlantılar
Batman Arkham City Lockdown v1.0.1
Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 ekran görüntüleri Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 Açıklama

Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş olan Batman'in yeni sürümüdür. Batman: Arkham City Lockdown oyununda Gotham City şehrinde Joker ve diğer düşmanlara karşı mücadele ediliyor. Oyunun kurulumu:

 

Sağ taraftan APK dosyalarını indirip kurduktan sonra aşağıdaki part dosyalarını sırasına göre indirin ve rar'dan çıkartın. Son olarak çıkarttığınız klasörü Androd/obb klasörü içerisine kopyalayın.

 

Part 1Part 2Part 3Part 4Part 5Part 6

sponsorlu bağlantılar

Batman Arkham City Lockdown v1.0.1 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 2 Yıl Önce
Oyun açılmıyor neyapmam lazım
vplanmen 2 Yıl Önce
Çok güzel oyun
Ziyaretçi 3 Yıl Önce
Abi main.1... adlı dosya 1 gb bütün partları atıcazmı cevao vetirsen sevinirim ayrıca açıldı diyen arkadaş bütün partları attın mı obb kladörün içine
Ziyaretçi 3 Yıl Önce
Admin Abi Bu Apk + Obb Olayı Bir Cihazda Denendimi ? Denendiyse Hangi Cihazda Denendiğini Yazarmısın. Şimdiden Sağol :D ... Bide Benim Tabletim Var Samsung Galaxy Tab 3 Bunun hakkındaki bilgilerinide ( yani oyun Çalışırmı ) yazarsan sevinirim.
Ziyaretçi 3 Yıl Önce
Açıldı cok saol