War Sniper: FPS Shooting Game ikon

War Sniper: FPS Shooting Game APK

v500053

War Sniper: FPS Shooting Game Açıklama

War Sniper: FPS Shooting Game APK ile aksiyon dolu yoğun savaşlara katılacaksınız.


War Sniper, Android için geliştirilen sürükleyici bir aksiyon oyunudur. Tanklar, dronlar ve keskin nişancıların dolduğu savaş alanında size verilen görevleri yapmanız, düşman unsurlarını yok etmeniz gerekiyor. Çevrimdışı ve çevrimiçi, yani gerçek zamanlı oyun modlarına sahip olan War Sniper PvP modu ile de heyecan verici sahnelere ev sahipliği yapıyor. Özel roldeki bir askeri kontrol edeceğiniz bu oyunda silahınızı ayarlayın ve ateş edin. Size düşen düşman hedefini yok etmek.


Oyunun temel özellikleri şunlar: Sniper Showdown: Keskin nişancı askerini kontrol edeceğiniz bu modda düşman hedeflerini tüfeğinizle yok etmeye çalışacaksınız. Tank Savaşı modu: Birbirinden güçlü tankları kontrol edeceğiniz bu modda savaş alanını yıkıp geçin. Dron kampanyası modunda ise benzersiz silahlar olan dronları kontrol edecek ve İHA ile size verilen hedefleri yok etmeye çalışacaksınız.


Yoğun savaş temposu sayesinde severek oynayacağınız War Sniper, geniş içeriği ve başarılı grafik modellemesi sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çarpıcı seviyede kaliteli grafiklere sahip olan oyun tamamen ücretsiz. War Sniper APK dosyasını hemen şimdi indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

War Sniper: FPS Shooting Game ekran görüntüleri War Sniper: FPS Shooting Game ekran görüntüleri War Sniper: FPS Shooting Game ekran görüntüleri War Sniper: FPS Shooting Game ekran görüntüleri War Sniper: FPS Shooting Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv500053

GeliştiriciMobile Gaming Studios Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi26 gün önce

Eklenme tarihi27.01.2024 - 13:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 168 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11589

GÜVENLİKİndireceğiniz War Sniper: FPS Shooting Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.miniclip.puresoldier

APK imzası: 6f8e20c595d1b5a131b07eb7de954d45b79575a0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder