Super Cloner 3D ikon

Super Cloner 3D APK

v1.5.3

Super Cloner 3D APK oyunu ile fantastik bir kahraman hikayesi oyun severleri bekliyor.


Güçlü, acımasız ve büyük olmayı ister misiniz? Android aksiyon oyunları arasında yer alan Super Cloner oyununda engelleri aşmak ve düşmanı yok etmek için sürükleyici macera atılacaksınız. Aksiyon dolu bu macerada size düşen görev platformda karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek. Tabii ki her düşmanın bir lideri vardır. Super Cloner oyununda da büyük bir patron savaşı bulunuyor. Patronu yendiğinizde tüm görevi başarıyla tamamlamış oluyorsunuz.


Super Cloner temel olarak dövüş üzerinden ilerleyen bir kurguya sahip. Karakterinizin kavga yeteneklerini kullanarak düşmanlarınızı yenmeniz gerek. Bu nedenle karakterinizin güçlü olması şart, özel geliştirmeleri kullanarak dövüşçünüzün kıyafetlerinden yeteneklerine kadar birçok özelliği geliştirme şansınız bulunuyor. İstediğiniz her geliştirmeyi yapmakta serbestsiniz, ancak düşmanı yenmek şartıyla.


Android oyunları arasında popüler olan Super Cloner 3D hem oynanış hem de hikaye bakımından gayet keyifli bir oyun. Lion Studios tarafından ücretsiz olarak sunulan bu oyunu oynamak için Super Cloner 3D APK dosyasını Cepde üzerinden indirip telefon veya tabletinize kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Super Cloner 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Super Cloner 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder