Super Cloner 3D ikon

Super Cloner 3D APK

v1.5.3

Super Cloner 3D Açıklama

Super Cloner 3D APK oyunu ile fantastik bir kahraman hikayesi oyun severleri bekliyor.


Güçlü, acımasız ve büyük olmayı ister misiniz? Android aksiyon oyunları arasında yer alan Super Cloner oyununda engelleri aşmak ve düşmanı yok etmek için sürükleyici macera atılacaksınız. Aksiyon dolu bu macerada size düşen görev platformda karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek. Tabii ki her düşmanın bir lideri vardır. Super Cloner oyununda da büyük bir patron savaşı bulunuyor. Patronu yendiğinizde tüm görevi başarıyla tamamlamış oluyorsunuz.


Super Cloner temel olarak dövüş üzerinden ilerleyen bir kurguya sahip. Karakterinizin kavga yeteneklerini kullanarak düşmanlarınızı yenmeniz gerek. Bu nedenle karakterinizin güçlü olması şart, özel geliştirmeleri kullanarak dövüşçünüzün kıyafetlerinden yeteneklerine kadar birçok özelliği geliştirme şansınız bulunuyor. İstediğiniz her geliştirmeyi yapmakta serbestsiniz, ancak düşmanı yenmek şartıyla.


Android oyunları arasında popüler olan Super Cloner 3D hem oynanış hem de hikaye bakımından gayet keyifli bir oyun. Lion Studios tarafından ücretsiz olarak sunulan bu oyunu oynamak için Super Cloner 3D APK dosyasını Cepde üzerinden indirip telefon veya tabletinize kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri Super Cloner 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.3

GeliştiriciLion Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi26.06.2022 - 20:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 128 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11072

GÜVENLİKİndireceğiniz Super Cloner 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kamilbilge.supercloner3d

APK imzası: 29e8a7945b26dc68114cee8007255fbd0b448493

Super Cloner 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Super Cloner 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder