Miami Crime Games ikon

Miami Crime Games

v5.4

Gangsterler Miami Crime Games oyunuyla Miami şehrinin altını üstüne getiriyor.

 

Aksiyon dolu simülasyon kurgusuyla dikkat çeken oyunda suçluların kralı olmak sizin elinizde. Yöneteceğiniz gangster ile birlikte araba çalmaktan banka soymaya kadar istediğiniz her şeyi yapmanız mümkün. Miami Crime Games'in geniş şehir haritası oyunun keyfini arttıran en önemli etken. Bunun yanında hem görev tabanlı hem de serbest modlarla oyunu istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.

 

Miami Crime Games'in görev tabanlı mod bölümünde genel olarak patrondan aldığınız görevleri yerine getiriyorsunuz, bu görevleri yaparken de tabii ki silah ve benzeri araçları kullanarak görevi tamamlıyorsunuz. Oyunda kullanılan 3 boyutlu tok grafikler ve sezgisel kontroller oynanış sırasında oldukça keyif veriyor. Oyunun tamamen ücretsiz olması da bir başka iyi özelliği. Miami Crime Games APK dosyasını ücretsiz indirerek Miami'nin altını üstüne getirmeye başlayın. İyi oyunlar.

Miami Crime Games ekran görüntüleri Miami Crime Games ekran görüntüleri Miami Crime Games ekran görüntüleri Miami Crime Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.4

GeliştiriciMillion Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi30.05.2018 - 16:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme572

Dosya boyutu 68.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8778

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder