Çılgın GunS - battle royale ikon

Çılgın GunS - battle royale APK

v2.4.8

Çılgın GunS - battle royale Açıklama

Çılgın GunS battle royale (eski adıyla Mad GunZ), aksiyon dolu savaşlarda gerçek oyunculara karşı çatışacağınız başarılı bir FPS oyunu.


Online çok oyunculu farklı harita seçenekleri ve onlarca silah türü ile oldukça başarılı olan Çılgın GunS, piksel grafik yapısıyla da eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda taktik stratejiye pek gerek olmuyor. Silahınızı seçin, karakterinizi özelleştirin ve savaşmaya başlayın. Oyunda hem tek hem de takım halinde oynayabileceğiniz farklı modlar bulunuyor. Ancak hepsinde en çok puanı toplayan savaşçı kazanmış oluyor.


Çılgın GunS'un en etkileyici yanı çılgın karakter tasarımları. Zombi, deli tavuk, timsah ve ahtapot gibi farklı çizgilerde tasarlanmış karakterleri savaşlardan kazanacağınız puanlarla oluşturabiliyorsunuz. Karakterleri yönlendirmesi de sezgisel kontrol birimleri sayesinde oldukça kolay. Android FPS oyunları arasında özgün oyun tarzıyla dikkat çeken Çılgın GunS ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Çılgın GunS APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Çılgın GunS APK güncel sürümüyle oyun performansı geliştirilmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Çılgın GunS - battle royale ekran görüntüleri Çılgın GunS - battle royale ekran görüntüleri Çılgın GunS - battle royale ekran görüntüleri Çılgın GunS - battle royale ekran görüntüleri Çılgın GunS - battle royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.8

GeliştiriciFull HP Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.04.2018 - 21:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme172

Dosya boyutu 139 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8635

GÜVENLİKİndireceğiniz Çılgın GunS - battle royale APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mad.gunz

APK imzası: dddff7534ed53675e5a77194aee344b96b3f011b

Çılgın GunS - battle royale eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Çılgın GunS - battle royale versiyonları:
  • 1. Mad GunZ v1.9.25
  • 2. Mad GunZ v1.4.4

Çılgın GunS - battle royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Çılgın GunS - battle royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

4 kullanıcı oyuna göre

Çılgın GunS - battle royale için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Mad GunZ v1.9.11 için
Harika bir oyun mad gunz herkese tavsiye ederim