Mad GunZ ikon

Mad GunZ APK

v1.9.25

Mad GunZ, aksiyon dolu savaşlarda gerçek oyunculara karşı çatışacağınız başarılı bir FPS oyunu.


Online çok oyunculu farklı harita seçenekleri ve onlarca silah türü ile oldukça başarılı olan Mad GunZ, piksel grafik yapısıyla da eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda taktik stratejiye pek gerek olmuyor. Silahınızı seçin, karakterinizi özelleştirin ve savaşmaya başlayın. Oyunda hem tek hem de takım halinde oynayabileceğiniz farklı modlar bulunuyor. Ancak hepsinde en çok puanı toplayan savaşçı kazanmış oluyor.


Mad GunZ'nin en etkileyici yanı çılgın karakter tasarımları. Zombi, deli tavuk, timsah ve ahtapot gibi farklı çizgilerde tasarlanmış karakterleri savaşlardan kazanacağınız puanlarla oluşturabiliyorsunuz. Karakterleri yönlendirmesi de sezgisel kontrol birimleri sayesinde oldukça kolay. Android FPS oyunları arasında özgün oyun tarzıyla dikkat çeken Mad GunZ ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Mad GunZ APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mad GunZ son sürüm APK güncellemesi ile oyun haritası yeniden düzenlenmiş, malzemeler optimize edilmiş.

Yorumlar

Mad GunZ için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Mad GunZ v1.9.11 için
Harika bir oyun mad gunz herkese tavsiye ederim