Mad GunZ ikon

Mad GunZ

v1.4.4

Mad GunZ, aksiyon dolu savaşlarda gerçek oyunculara karşı çatışacağınız başarılı bir FPS oyunu.

 

Online çok oyunculu farklı harita seçenekleri ve onlarca silah türü ile oldukça başarılı olan Mad GunZ, piksel grafik yapısıyla da eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda taktik stratejiye pek gerek olmuyor. Silahınızı seçin, karakterinizi özelleştirin ve savaşmaya başlayın. Oyunda hem tek hem de takım halinde oynayabileceğiniz farklı modlar bulunuyor. Ancak hepsinde en çok puanı toplayan savaşçı kazanmış oluyor.

 

Mad GunZ'nin en etkileyici yanı çılgın karakter tasarımları. Zombi, deli tavuk, timsah ve ahtapot gibi farklı çizgilerde tasarlanmış karakterleri savaşlardan kazanacağınız puanlarla oluşturabiliyorsunuz. Karakterleri yönlendirmesi de sezgisel kontrol birimleri sayesinde oldukça kolay. Android FPS oyunları arasında özgün oyun tarzıyla dikkat çeken Mad GunZ ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Mad GunZ APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri Mad GunZ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.4

GeliştiriciMad Pixel LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi14.04.2018 - 21:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme73

Dosya boyutu 86.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8635

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder