Stick Fight: The Game Mobile ikon

Stick Fight: The Game Mobile APK

v1.4.21.18813

Stick Fight: The Game Mobile Açıklama

Aksiyon dolu Stick Fight: The Game Mobile APK oyunuyla çubuk adamların dövüş hikayesine katılın.


Stick Fight serisi oyunlar arasında yer alan bu oyunda çubuk adamların eğlenceli ve aksiyon dolu dövüşü mücadelesine katılacaksınız. Resmi olarak geliştirilen oyunda dünyanın her yerinden oyuncular birbiriyle karşı karşıya geliyor. Her oyuncunun amacı karşısındaki rakibi yenmek. Stick karakterinizin dövüş yeteneklerini doğru kullanırsanız rakiplerinizi dövebilir ve seviyelerinizi yükseltebilirsiniz.


Android dövüş oyunları arasında kendine has yapısı ile öne çıkan Stick Fight: The Game Mobile onlarca dövüş bölümü ve karakter seçeneği ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Yüksek kaliteli grafiklere ve hassas kontrollere sahip olan bu oyunda uzun soluklu bir hikaye sizleri bekliyor. Stick Fight: The Game Mobile APK dosyasını şimdi indir ve hemen çubuk adamların dövüş macerasına katıl.

Stick Fight: The Game Mobile ekran görüntüleri Stick Fight: The Game Mobile ekran görüntüleri Stick Fight: The Game Mobile ekran görüntüleri Stick Fight: The Game Mobile ekran görüntüleri Stick Fight: The Game Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.21.18813

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.11.2022 - 20:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 221 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11211

GÜVENLİKİndireceğiniz Stick Fight: The Game Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.ddsfna

APK imzası: 43ac8500734a25d236c4b3ed7125017f05997a10

Stick Fight: The Game Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stick Fight: The Game Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder