I Am Fighter! - Kung Fu Game ikon

I Am Fighter! - Kung Fu Game APK

v1.2.2.115

I Am Fighter! - Kung Fu Game Açıklama

I Am Fighter! - Kung Fu Game oyunu ile aksiyon dolu dövüşlere katılın.


Kung Fu efsanesi I Am Fighter oyunu ile devam ediyor. Uzak Doğu'nun dövüş sanatı kung fu hikayesini konu alan I Am Fighter oyununda Lee ve Koku ile aksiyon dolu bir dövüş macerasına başlıyorsunuz. Hızlı refleksler, özel kombinasyonlar ve tabii ki birbirinden sert yumruklarla oynayacağınız oyunda sürükleyici bir kurgu sizi bekliyor. Bu kurgudaki temel göreviniz, karşınıza gelen rakip dövüşçüleri yenmek. Sizin gibi kung fu dövüşçüsü olan düşmana karşı başarılı olmanın en etkili yolu karakterinizi geliştirmek. Özel yetenekleri ve komboları geliştirerek daha zararlı hamleler yapabilirsiniz. Dövüş oyunlarında bildiğiniz gibi hamleleri zamanında yapmak daha önemli. Bu nedenle yumruk atacağınız zaman bile düşmanınızdan daha hızlı hareket etmeniz gerekiyor.


I Am Fighter oyunundaki geliştirme seçenekleri dövüş hamleleri üzerine. Yani yumruk, tekme ve benzeri hamlelerin gücünü artırarak düşmana daha çok zarar vermeye çalışıyorsunuz. Hamlelerinizi doğru yaptığınızda bir yumrukla yere seremeyeceğiniz rakip yok. Eğlenceli grafik animasyonlarına sahip olan I Am Fighter oyununa hemen başlamak için oyuna ait I Am Fighter APK dosyasını şimdi indirip kurmanız yeterli. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. İyi eğlenceler.

I Am Fighter! - Kung Fu Game ekran görüntüleri I Am Fighter! - Kung Fu Game ekran görüntüleri I Am Fighter! - Kung Fu Game ekran görüntüleri I Am Fighter! - Kung Fu Game ekran görüntüleri I Am Fighter! - Kung Fu Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.2.115

GeliştiriciHs Soft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi09.03.2023 - 13:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 79.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11309

GÜVENLİKİndireceğiniz I Am Fighter! - Kung Fu Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hssoft.IAmFighter

APK imzası: 5e0485c83814eca282ca7f13d3a52f97527fa062

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder