DRON GÖLGE SALDIRISI ikon

DRON GÖLGE SALDIRISI APK

v1.15.163

DRON GÖLGE SALDIRISI, dronlarla askeri operasyonlara katılacağınız kaliteli bir Android aksiyon oyunu.


Gökyüzündeki savaş kızışıyor. Jetler, insansız hava araçları ve tabii ki dronlar artık çok daha önemli. Rütbeli bir asker olarak yer alacağınız DRON GÖLGE SALDIRISI oyununda dron operatörü olarak savaşa katılıyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz, kontrol ettiğiniz dron ile size verilen hedefleri yok etmek.


Türkiye olarak bizim de çok gelişmiş teknolojilerine sahip olduğumuz dronlar, artık savaşların kaderini etkileyecek kadar önemli. Bu yüzden oyundaki göreviniz oldukça kritik. Askeri bölgenizden kaldıracağınız dron gerçekçi hedefleme sistemi ile size düşman üslerini dikizleme imkânı sunuyor. Strateji açısından üslere sızmak hem önemli hem de savaşta sizi öne geçirecek bir adım. Bu nedenle dron kontrolünü çok dikkatli yapmanız ve düşman birliklerine yakalanmamanız şart.


Drone: Shadow Strike 3 ismiyle de bilinen DRON GÖLGE SALDIRISI oyunu, birinci şahıs nişancı gözünden aksiyon dolu savaşlara ev sahipliği yapıyor. Dronla birlikte füze, top, roket gibi ağır bombardıman saldırıları düzenleyebilirsiniz. Özellikle karada savaşan asker arkadaşlarınıza yakın hava desteği sağlamanız savaşı kazanmada çok yardımcı oluyor.


Askeri savaş oyunları arasında yeni ve modern teknoloji kurgusu ile dikkat çeken oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. DRON GÖLGE SALDIRISI APK dosyasını hemen indirebilir ve görevlere başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

DRON GÖLGE SALDIRISI nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. DRON GÖLGE SALDIRISI APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder