DRON GÖLGE SALDIRISI ikon

DRON GÖLGE SALDIRISI APK

v1.25.190

DRON GÖLGE SALDIRISI Açıklama

DRON GÖLGE SALDIRISI, dronlarla askeri operasyonlara katılacağınız kaliteli bir Android aksiyon oyunu.


Gökyüzündeki savaş kızışıyor. Jetler, insansız hava araçları ve tabii ki dronlar artık çok daha önemli. Rütbeli bir asker olarak yer alacağınız DRON GÖLGE SALDIRISI oyununda dron operatörü olarak savaşa katılıyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz, kontrol ettiğiniz dron ile size verilen hedefleri yok etmek.


Türkiye olarak bizim de çok gelişmiş teknolojilerine sahip olduğumuz dronlar, artık savaşların kaderini etkileyecek kadar önemli. Bu yüzden oyundaki göreviniz oldukça kritik. Askeri bölgenizden kaldıracağınız dron gerçekçi hedefleme sistemi ile size düşman üslerini dikizleme imkânı sunuyor. Strateji açısından üslere sızmak hem önemli hem de savaşta sizi öne geçirecek bir adım. Bu nedenle dron kontrolünü çok dikkatli yapmanız ve düşman birliklerine yakalanmamanız şart.


Drone: Shadow Strike 3 ismiyle de bilinen DRON GÖLGE SALDIRISI oyunu, birinci şahıs nişancı gözünden aksiyon dolu savaşlara ev sahipliği yapıyor. Dronla birlikte füze, top, roket gibi ağır bombardıman saldırıları düzenleyebilirsiniz. Özellikle karada savaşan asker arkadaşlarınıza yakın hava desteği sağlamanız savaşı kazanmada çok yardımcı oluyor.


Askeri savaş oyunları arasında yeni ve modern teknoloji kurgusu ile dikkat çeken oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. DRON GÖLGE SALDIRISI APK dosyasını hemen indirebilir ve görevlere başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

DRON GÖLGE SALDIRISI APK son sürüm güncellemesinde Sonsuz Ödül özelliği eklenmiş. Yeni tekliflerle sizi ödüle doyuracak özelliği kullanmak için oyuna ait son sürümü hemen indirip telefonunuza kurun.

DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri DRON GÖLGE SALDIRISI ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.25.190

GeliştiriciTilting Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi17.05.2020 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme45

Dosya boyutu 365 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10406

GÜVENLİKİndireceğiniz DRON GÖLGE SALDIRISI APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.reliancegames.drones3

APK imzası: a79064f151e85e29fcf66b09dbf0a2b1eafd7c73

DRON GÖLGE SALDIRISI eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm DRON GÖLGE SALDIRISI versiyonları:
  • 1. DRON GÖLGE SALDIRISI v1.25.111
  • 2. DRON GÖLGE SALDIRISI v1.15.163

DRON GÖLGE SALDIRISI nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. DRON GÖLGE SALDIRISI APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder