Dawn of Zombies: Survival ikon

Dawn of Zombies: Survival APK

v2.45

Dawn of Zombies: Survival Açıklama

Dawn of Zombies: Survival, kıyamet sonrası kaos ortamına dönmüş dünyayı konu alan sürükleyici bir hayatta kalma oyunudur.


Simülasyon tabanlı olarak geliştirilen oyunda kıyamete sebep olmuş bir büyük felaket üzerine başlıyor. Bu felaketten sağ çıkan insanlar açlık, hastalık, mutantlar ve zombilerin tehdidi altındadır. Siz de felaketten kurtulmuş bir karakteri kontrol ediyor ve bu kaos ortamında hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz.


Dawn of Zombies: Survival APK dosyasını indirip kurduktan sonra sizi bir tanıtım filmi karşılıyor. Daha sonra yöneteceğiniz karakterle birlikte hikayeye başlıyorsunuz. Oyundaki ilk göreviniz karakterinizin hayatta kalmasını sağlayacak birimler inşa etmek. Yer altı veya yeryüzü fark etmez, kendinize sığınacak bir yer inşa ettiğinizde artık mücadeleye başlamış oluyorsunuz. Oyunda karakterinizin enerjisini sağlamak için yiyecek bulmak, felaketten sağ kurtulan insanlarla işbirliği yapmak, bulunduğunuz bölgedeki yerleri keşfederek hayatta kalmanızı sağlayacak malzemeler bulmanız şart.


Zombilere ve türlü felaketlere karşı hayatta kalmayı konu alan bu Android oyunu hem grafikleri hem başarılı oyun kurgusu ile denenmeye değer. Android hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Dawn of Zombies denemenizi tavsiye ettiğimiz bir oyun. Dawn of Zombies: Survival APK dosyasını ücretsiz indirin ve hayatta kalma macerasına başlayın. İyi eğlenceler.

Dawn of Zombies: Survival ekran görüntüleri Dawn of Zombies: Survival ekran görüntüleri Dawn of Zombies: Survival ekran görüntüleri Dawn of Zombies: Survival ekran görüntüleri Dawn of Zombies: Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.45

GeliştiriciRoyal Ark

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi07.02.2020 - 12:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme71

Dosya boyutu 560 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10149

GÜVENLİKİndireceğiniz Dawn of Zombies: Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.survival.last

APK imzası: 4046450f6ba9d850f13cfd3f035856e3b6655259

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Dawn of Zombies: Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Dawn of Zombies: Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dawn of Zombies: Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder