Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Modern Strike Online

Modern Strike Online

v1.18.4
reklamlar
Modern Strike Online
Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Modern Strike Online Açıklama

Android ekosistemindeki başarılı FPS oyunlarından birisi olan Modern Strike Online gerçek oyunculu birebir savaş deneyimi sunuyor.

 

6 savaş modu ve 30'dan fazla mühimmat seçeneği sunan oyunda tüm silahlar geliştirmeye açık. Savaş sırasında kazanacağınız para puanlar sayesinde silahlarınızı geliştirerek düşmanlarınıza karşı avantajlı duruma gelebilirsiniz. En fazla 6 kişiden oluşan polis ve terörist takımları için 11 savaş haritası var. Bölüm şeklinde ilerleyen savaşta belli kazanma sayısına ulaştığınızda otomatik olarak bir sonraki savaş haritasına geçiş yapılıyor.

 

Modern Strike Online'daki fizik motoru düşük donanıma sahip telefonlarda bile sorunsuz çalışacak şekilde geliştirilmiş. Cihazınızın donanımını otomatik olarak algılayan ve kendini optimize eden fizik motoru oyundaki grafikleri de ekran çözünürlüğünüze göre düzenliyor. Bu yönüyle oldukça iyi bir performans gösterse bile oyun akışkanlığı açısından rakibi Bullet Force'un gerisinde kaldığını söyleyebiliriz.

Artıları

Yüksek kalite HD grafikler,

11 farklı savaş haritası,

Mühimmatlar için farklı geliştirme seçenekleri.

Eksileri

Oyun motoru pek akıcı çalışmıyor.

reklamlar

Modern Strike Online Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: