Modern Strike Online

Modern Strike Online

v1.18.4

Android ekosistemindeki başarılı FPS oyunlarından birisi olan Modern Strike Online gerçek oyunculu birebir savaş deneyimi sunuyor.

 

6 savaş modu ve 30'dan fazla mühimmat seçeneği sunan oyunda tüm silahlar geliştirmeye açık. Savaş sırasında kazanacağınız para puanlar sayesinde silahlarınızı geliştirerek düşmanlarınıza karşı avantajlı duruma gelebilirsiniz. En fazla 6 kişiden oluşan polis ve terörist takımları için 11 savaş haritası var. Bölüm şeklinde ilerleyen savaşta belli kazanma sayısına ulaştığınızda otomatik olarak bir sonraki savaş haritasına geçiş yapılıyor.

 

Modern Strike Online'daki fizik motoru düşük donanıma sahip telefonlarda bile sorunsuz çalışacak şekilde geliştirilmiş. Cihazınızın donanımını otomatik olarak algılayan ve kendini optimize eden fizik motoru oyundaki grafikleri de ekran çözünürlüğünüze göre düzenliyor. Bu yönüyle oldukça iyi bir performans gösterse bile oyun akışkanlığı açısından rakibi Bullet Force'un gerisinde kaldığını söyleyebiliriz.

Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri Modern Strike Online ekran görüntüleri
Sevdik

Yüksek kalite HD grafikler,

11 farklı savaş haritası,

Mühimmatlar için farklı geliştirme seçenekleri.

Sevmedik

Oyun motoru pek akıcı çalışmıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.18.4

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi08.05.2017 - 13:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1615

Dosya boyutu 33.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7591

Modern Strike Online Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder