LEGO Star Wars Microfighters ikon

LEGO Star Wars Microfighters APK

v1.1.0

LEGO Star Wars Microfighters Açıklama

Star Wars serisinin meşhur savaşçıları LEGO Star Wars Microfighters oyunuyla aksiyon dolu bir maceraya çıkıyorlar.

 

Minifigür tarzında geliştirilen Han Solo, Darth Vader, Luke Skywalker ve Prenses Leia gibi meşhur savaşçı karakterlerden birini seçerek başladığınız oyun LEGO uçaklarının yarışını konu alıyor. Tabii bu yarış sırasında uçakların silahlarını kullanarak hem rakiplerinizi hem de önünüze çıkan engelleri yok etmeniz gerekiyor.

 

Farklı engellere sahip platform üzerindeki altınları, uçak parçalarını ve sürpriz ödülleri toplayarak ilerlediğiniz oyunda birinci gelmek için savaşçınızın yeteneklerini kullanmanız şart. Ayrıca savaşçının iyi bir pilot olması için de uçakla bol bol drift atmanız gerekiyor.

 

LEGO Star Wars Microfighters'ın çevre modellemesi ve kontrol yapısı başarılı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. LEGO Star Wars Microfighters APK dosyasını ücretsiz indirerek Star Wars karakterlerinin macerasına ortak olun. İyi eğlenceler.

LEGO Star Wars Microfighters ekran görüntüleri LEGO Star Wars Microfighters ekran görüntüleri LEGO Star Wars Microfighters ekran görüntüleri LEGO Star Wars Microfighters ekran görüntüleri LEGO Star Wars Microfighters ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

GeliştiriciLEGO System A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi27.07.2018 - 10:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme234

Dosya boyutu 62.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8939

GÜVENLİKİndireceğiniz LEGO Star Wars Microfighters APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lego.starwars.microfighters

APK imzası: b7179dae1b6ee38098a189d60aea27537bf43f2a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder