Dead Trigger 2 ikon

Dead Trigger 2 APK

v1.6.3

Dünyayı istila eden zombilerle mücadeleyi konu alan Dead Trigger 2, yeni oyun alanları, ödül sistemi ve turnuva modu ile daha heyecanlı hale gelmiş.


Özel kuvvet personeli olan oyun kahramanının gözünden oynanılan oyunda, dünyanın 10 farklı bölgesinde tasarlanan 33 farklı mekanda bölgesel zombi temizliği yapıyorsunuz. Oyundaki tek göreviniz zombileri öldürmek değil, farklı bölgelerde esir düşen diğer özel kuvvet personeli ve zombi virüsü bulaşmayan sağlıklı insanlarla karşılaştığınızda onları kurtarmalı ve çatışma bölgesinden uzaklaşmalarını sağlamalısınız.


Dead Trigger 2'nin yüksek grafik kalitesi ve gerçekçi efektleri oyunu oldukça sürükleyici kılıyor. Aksiyon dolu bu sürükleyici macerada farklı yeteneklere sahip onlarca silah ve mühimmat bulunuyor. Her bölgenin zorluğu farklı olduğu için oyun içerisinde kazanacağınız parapuanlarla tahrip gücü yüksek olan silahları kuşanmanız şart. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Dead Trigger 2 APK dosyasını indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Dead Trigger 2 ekran görüntüleri Dead Trigger 2 ekran görüntüleri Dead Trigger 2 ekran görüntüleri Dead Trigger 2 ekran görüntüleri Dead Trigger 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dead Trigger 2 son sürüm APK güncellemesi ile oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Artıları

Farklı bölge ve oyun sahneleri,

Sürükleyici grafikler,

Akıcı oyun hikayesi.

Eksileri

Silah ücretleri oldukça yüksek.

Yorumlar

Dead Trigger 2 için toplam 24 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Dead Trigger 2 v0.04.0 için
Sizdede olurmu bu tam inerken o sn ye diyo hep saniye oluyo bazen saniye 0 oluyor hiç ilerlemiyo su dakka olayını kaldirabilirmisiniz dademin ucuna geldi 0 kaldı dedi
Ziyaretçi6 yıl önce Dead Trigger 2 v1.0.0 için
Muko abi
Ziyaretçi6 yıl önce Dead Trigger 2 v0.02.2 için
Benim tableti var direk indirdim çıkıp sonrada oynadim
oyuncu jojuk7 yıl önce Dead Trigger 2 v0.02.5 için
Obb gerekiyor mu ben de oyunu acarken o yuklemeyi yapti ve playa bastim achetion Failed mi ne yazdi
Ziyaretçi7 yıl önce Dead Trigger 2 v0.02.2 için
Ya abi valla ben oyuna giriyom kulanici adinida yaziyom ama kimlik dorulanamadi diyp duruyo