Horrorfield ikon

Horrorfield APK

v1.3.6

Horrorfield Açıklama

Horrorfield APK, Android ekosisteminde korku dolu senaryosuyla dikkat çeken bir hayatta kalma oyunudur.


Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı oynayacağınız Horrorfield 7 oyuncunun ıssız bir eve düşmesiyle başlıyor. 7 oyuncudan birisi katil rolünü üstlenirken, diğer 6 kişi hayatta kalmaya çalışıyor. Katil rolündeki oyuncu tahmin edebileceğiniz gibi diğer 6 oyuncuyu öldürmeye çalışıyor. Bu oyuncunun üstün yeteneklere sahip olduğunu bilmeniz şart. Bu yüzden ıssız evin içindeki her malzemeyi kullanarak kendinizi korumanızı sağlayacak materyaller üretmeniz gerekiyor.


Android hayatta kalma oyunları arasında Horrorfield özellikle korku senaryosuyla öne çıkıyor. Sonuçta terkedilmiş bir evin içerisinde acımasız yeteneklere sahip bir katile karşı oynarken tehlikenin nereden geleceğini bilemiyorsunuz. Ayrıca evden kurtulmak ve hayatta kalan son oyuncu olmak için yapacağınız hamlelerin belirsizliği de oyundaki korkuyu arttıran sebepler arasında.


Horrorfield'ın grafik kalitesi ve kontrol mekanizması oldukça başarılı. Korku oyunlarını seviyorsanız ve hayatta kalma tarzını farklı bir açıdan oynamak istiyorsanız Horrorfield kesinlikle sizin için en iyi alternatif. Ücretsiz Horrorfield APK dosyasını indirerek aksiyon, korku ve hayatta kalma heyecanını yaşamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Horrorfield APK güncel sürümü ile oyundaki performans sorunu düzeltilmiş ve hatalar giderilmiş.
Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.6

GeliştiriciSkytec Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi18.04.2018 - 11:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme852

Dosya boyutu 116 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8646

GÜVENLİKİndireceğiniz Horrorfield APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.skytecgames.survival

APK imzası: 4fd54715161f53fa558877f1ac4faa24791e82c8

Horrorfield eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Horrorfield versiyonları:
  • 1. Horrorfield v1.0.4
  • 2. Horrorfield v0.99
  • 3. Horrorfield v0.37
  • 4. Horrorfield v0.27

Horrorfield nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Horrorfield APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

8 kullanıcı oyuna göre

Horrorfield için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Horrorfield v1.3.6 için
İyi