Horrorfield ikon

Horrorfield

v1.0.4

Horrorfield korku dolu senaryosuyla dikkat çeken bir hayatta kalma oyunudur.

 

Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı oynayacağınız Horrorfield 7 oyuncunun ıssız bir eve düşmesiyle başlıyor. 7 oyuncudan birisi katil rolünü üstlenirken, diğer 6 kişi hayatta kalmaya çalışıyor. Katil rolündeki oyuncu tahmin edebileceğiniz gibi diğer 6 oyuncuyu öldürmeye çalışıyor. Bu oyuncunun üstün yeteneklere sahip olduğunu bilmeniz şart. Bu yüzden ıssız evin içindeki her malzemeyi kullanarak kendinizi korumanızı sağlayacak materyaller üretmeniz gerekiyor.

 

Android hayatta kalma oyunları arasında Horrorfield özellikle korku senaryosuyla öne çıkıyor. Sonuçta terkedilmiş bir evin içerisinde acımasız yeteneklere sahip bir katile karşı oynarken tehlikenin nereden geleceğini bilemiyorsunuz. Ayrıca evden kurtulmak ve hayatta kalan son oyuncu olmak için yapacağınız hamlelerin belirsizliği de oyundaki korkuyu arttıran sebepler arasında.

 

Horrorfield'ın grafik kalitesi ve kontrol mekanizması oldukça başarılı. Korku oyunlarını seviyorsanız ve hayatta kalma tarzını farklı bir açıdan oynamak istiyorsanız Horrorfield kesinlikle sizin için en iyi alternatif. Ücretsiz Horrorfield APK dosyasını indirerek aksiyon, korku ve hayatta kalma heyecanını yaşamaya başlayın. İyi oyunlar.

Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri Horrorfield ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş ve geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciSkytec Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi18.04.2018 - 11:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme634

Dosya boyutu 89.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8646

Güvenlik seçicileri
Horrorfield eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Horrorfield versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder