Six-Guns Gang Showdown ikon

Six-Guns Gang Showdown APK

v2.9.5c

Six-Guns: Gang Showdown oyunuyla Vahşi Batı'nın acımasız dünyasına adım atın.


Buck Crosshaw ismindeki kanun kaçağı bir kovboyu kontrol edeceğiniz oyunda Vahşi Batı'nın macera dolu hikayesine katılıyorsunuz. Sizin gibi gerçek kovboylar, haydurlat ve diğer düşmanlara karşı vereceğiniz mücadelede geniş bir oyun içeriği sizi bekliyor. Six Guns APK dosyasını indirip kurduktan sonra karakterinize bir at seçerek Vahşi Batı'ya adım atıyorsunuz. Daha sonra yapmanız gereken ise karakterinizin nişancı yeteneklerini geliştirmek ve görevleri sırasıyla tamamlamak.


Six-Guns: Gang Showdown'da onlarca görev bulunuyor. Oldukça geniş ve açık dünya tarzında modellenmiş Vahşi Batı coğrafyasını keşfederken bir yandan da harita üzerinde işaretlenmiş noktalardaki görevleri tamamlayarak ihtiyacınız olan malzemeleri almanız gerekiyor. Bu hikayede dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kovboyunuzun silahını doğru kullanmanız. Silah kullanma becerisi iyi olmayan kovboyların bu coğrafyada işi çok zor.


Gameloft ekibinin geliştirdiği Six-Guns: Gang Showdown yıllardır Android aksiyon oyunlarının en iyilerinden birisi olmayı başarmış durumda. Six-Guns: Gang Showdown APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirerek kovboyların Vahşi Batı macerasına ortak olun. İyi eğlenceler.

Six-Guns Gang Showdown ekran görüntüleri Six-Guns Gang Showdown ekran görüntüleri Six-Guns Gang Showdown ekran görüntüleri Six-Guns Gang Showdown ekran görüntüleri Six-Guns Gang Showdown ekran görüntüleri

Yorumlar

Six-Guns Gang Showdown için toplam 106 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Six-Guns Gang Showdown v2.9.5c için
Oyun timeline olmuyor
Ziyaretçi3 yıl önce Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h için
Abi oyun hileli mi
Ziyaretçi4 yıl önce Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h için
Oyun iyi
Ziyaretçi5 yıl önce Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h için
Hileli mi oyun
Ziyaretçi5 yıl önce Six Guns v2.6.1a için
Oyunu indirdin hileli çıkmadı nasıl olucak bilen var mı?