Ultimate Bowmasters ikon

Ultimate Bowmasters APK

v1.0.14

Ultimate Bowmasters Açıklama

Ultimate Bowmasters APK, aksiyon ve eğlence dolu bir nişancılık oyunudur.


Gerçek oyuncuların mücadelesine sahne olan Ultimate Bowmasters oyununda aksiyon dolu savaşlara katılacaksınız. 60'tan fazla güçlendirilmiş ve çılgın karakterle oynayacağınız oyunda düşmanlarınızı yok etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görevi yerine getirirken üstün güçler ve silahlar ayrılmaz parçanız durumunda. Bunları kullanarak düşmanı alt edin ve seviyenizi yükseltin.


Ultimate Bowmasters oyununa birçok oyun modu yer alıyor. Bu modların hepsi de farklı temalarda geliştirildiği için oyun içeriği gayet geniş durumda. Kuş, meyve vurma düello gibi temalarda oynamak için Ultimate Bowmasters APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu ve grafik kalitesinin yüksek olduğunu da belirtelim. İyi oyunlar.

Ultimate Bowmasters ekran görüntüleri Ultimate Bowmasters ekran görüntüleri Ultimate Bowmasters ekran görüntüleri Ultimate Bowmasters ekran görüntüleri Ultimate Bowmasters ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.14

GeliştiriciPlaygendary

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.02.2023 - 13:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme18

Dosya boyutu 143 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11279

GÜVENLİKİndireceğiniz Ultimate Bowmasters APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playgendary.bowmastersremastered

APK imzası: 7d06211cca1ec7a5d9898998035e2bd3072ceddf

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder