Critical Strike: Offline Game ikon

Critical Strike: Offline Game APK

v1.0.61

Critical Strike: Offline Game ile üç boyutlu FPS savaşlarına hazır olun.


Critical Strike, efsane aksiyon oyunu olan counter-terörist çatışmalarına dayanan bir oyun. Aksiyon dolu kurgusunda takımınız için savaşacak ve FPS'nin keyfini çıkaracaksınız. Oyundaki takımların amacı karşı takımdan daha yüksek sayıda kill almak. Bu yüzden güçlü silahlar ve iyi ekipmanlar seçmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Çatışma silahı olarak AK47, M4A1, AWP ve GATLIN gibi otomatik silahların yanında bıçak ve tabanca gibi hafif silahlar da bulunuyor.


Oyunda birçok savaş haritası var. Her harita takımlara bazı avantaj ve dezavantajlara sahip. Önemli olan iyi bir silah kullanarak haritayı düşmanlarınıza dar etmek. Klasik counter-strike savaşlarına katılmak için Critical Strike APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Critical Strike: Offline Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Critical Strike: Offline Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Critical Strike: Offline Game ekran görüntüleri Critical Strike: Offline Game ekran görüntüleri Critical Strike: Offline Game ekran görüntüleri Critical Strike: Offline Game ekran görüntüleri Critical Strike: Offline Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder