Critical Ops: Reloaded ikon

Critical Ops: Reloaded APK

v1.0.5.f125-958ee24

Critical Ops: Reloaded, çok oyunculu ve aksiyon dolu savaşlara katılacağınız FPS tabanlı bir oyun.


Modern savaşlar Critical Ops: Reloaded ile yeniden başlıyor. Takım savaşları şeklinde ilerleyen oyunda FPS modunda çatışmalara katılacak, rakiplerinizi yok ederek kazanmaya çalışacaksınız. Dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı vereceğiniz savaş oldukça zorlu. Keskin nişancı tüfeklerinden otomatik tüfeklere kadar geniş silah envanteri içerisinden istediğinizi seçin, savaşta kullanın.


Critical Ops: Reloaded takım savaşları üzerinden ilerliyor. Ancak bu savaşlarda farklı kuralların geçerli olduğu birçok oyun modu mevcut. Deathmatch, Gun Game, Defuse Mission ve Dominion isimli oyun modlarına katılarak çeşitli savaşlara katılabilirsiniz. Oyun modu değişir ama göreviniz değişmez: Rakibi yok etmek.


Critical Ops serisi milyonlarca oyuncuya ev sahibi yapıyor. Zaten daha önceki versiyonlarla da oyunun kalitesi kendisini kanıtlamıştı. Critical Ops: Reloaded oyunu da FPS tabanlı gerçek zamanlı aksiyon oyunları arasında oldukça iddialı bir yapım. Critical Ops: Reloaded APK dosyasını hemen indirin ve aksiyon dolu savaşlara katılın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Critical Ops: Reloaded oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Critical Ops: Reloaded nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Critical Ops: Reloaded APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Critical Ops: Reloaded ekran görüntüleri Critical Ops: Reloaded ekran görüntüleri Critical Ops: Reloaded ekran görüntüleri Critical Ops: Reloaded ekran görüntüleri Critical Ops: Reloaded ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder