The Walking Dead: Our World ikon

The Walking Dead: Our World

v7.1.2.3

The Walking Dead: Our World oyunuyla zombiler sokağa çıkıyor.


Next Games stüdyosunun geliştirdiği The Walking Dead: Our World artırılmış gerçeklik tabanlı bir oyun. The Walking Dead dizisinde olan Rick Grimes, Daryl Dixon ve Michonne karakterlerinden birisini seçerek zombi avcılığına başlıyorsunuz. Ancak bu sefer zombiler Google Maps üzerinden belirlenen sokak, park veya mağazalarda karşınıza çıkıyor. Yani konum bazlı zombileri bulmanız gerekiyor. Oyunda tamamlamanız gereken bir diğer görev de zombilere esir düşen sağlıklı insanları kurtarmak. Zombilerden kaçarken kaybolmuş bu insanlar görevleri tamamlama aşamasında size yardımcı oluyorlar.


Oyunda kullanacağınız silahları yine konum bazlı olarak gerçek zamanlı harita üzerinden buluyorsunuz. Bulunduğunuz çevreye gizlenmiş bu silahları bulmak için oyundaki ipuçlarını takip etmenizde fayda var. Aksi halde arayıp bulması biraz uzun sürüyor.


TWD Our World ücretsiz oynanıyor ancak, harita üzerinden oynandığı için internet tarifenizi kullanacaktır. Oyunu oynamak için The Walking Dead Our World APK dosyasını indirmeniz ve oyuna konum izni vermeniz yeterli. İyi oyunlar.

The Walking Dead: Our World ekran görüntüleri The Walking Dead: Our World ekran görüntüleri The Walking Dead: Our World ekran görüntüleri The Walking Dead: Our World ekran görüntüleri The Walking Dead: Our World ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm The Walking Dead: Our World APK güncellemesi ile TWD'nin yeni sezonu eklenmiş. Yeni kahramanların ve yeni silahların olduğu sezonda yer almak için oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.1.2.3

GeliştiriciNext Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi23.03.2018 - 21:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme81

Dosya boyutu 96.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8486

Güvenlik seçicileri
The Walking Dead: Our World eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm The Walking Dead: Our World versiyonları:
  • 1. The Walking Dead: Our World v2.1.1.3
  • 2. The Walking Dead: Our World v0.10.0.2

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder