Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ikon

Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları

v1.47

Yeni keskin nişancı 2019 çekim, Android telefon ve tabletler için geliştirilen başarılı bir atış oyunudur.


Keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz oyunda aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor. Başarılı oyun motoru sayesinde oldukça akıcı ilerleyen Yeni keskin nişancı 2019 çekim, Android keskin nişancı oyunları arasında milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bulunuyor.


Oyunda her görev için farklı bir bölge ve olay senaryosu var. Göreviniz ise bu olayı çıkartan hedefi belirleyip onu yok etmek. Görevlerinizi tamamlamak için oyunda birçok keskin nişancı tüfeği modeli yer alıyor. Oyun içi paraları biriktirerek bu tüfeklerden istediğinizi almanız mümkün. Daha çok oyun içi para kazanmak için hedefi en kısa sürede ve oldukça sessiz bir şekilde imha etmeye çalışmanız gerekiyor.


Yeni keskin nişancı 2019 çekim oyunu hem grafik hem de fizik motoru açısından gayet başarılı. Ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak için Yeni keskin nişancı 2019 çekim APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.47

GeliştiriciThe Knights Pvt Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi11.09.2019 - 14:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme62

Dosya boyutu 56.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9858

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder