Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ikon

Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları APK

v1.47

Yeni keskin nişancı 2019 çekim, Android telefon ve tabletler için geliştirilen başarılı bir atış oyunudur.


Keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz oyunda aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor. Başarılı oyun motoru sayesinde oldukça akıcı ilerleyen Yeni keskin nişancı 2019 çekim, Android keskin nişancı oyunları arasında milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bulunuyor.


Oyunda her görev için farklı bir bölge ve olay senaryosu var. Göreviniz ise bu olayı çıkartan hedefi belirleyip onu yok etmek. Görevlerinizi tamamlamak için oyunda birçok keskin nişancı tüfeği modeli yer alıyor. Oyun içi paraları biriktirerek bu tüfeklerden istediğinizi almanız mümkün. Daha çok oyun içi para kazanmak için hedefi en kısa sürede ve oldukça sessiz bir şekilde imha etmeye çalışmanız gerekiyor.


Yeni keskin nişancı 2019 çekim oyunu hem grafik hem de fizik motoru açısından gayet başarılı. Ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak için Yeni keskin nişancı 2019 çekim APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Muhammed.212r5 ay önce Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları v1.47 için
Güzel