Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 ikon

Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 APK

v1.77

Yeni keskin nişancı 2020, Android telefon ve tabletler için geliştirilen başarılı bir atış oyunudur.


Keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz oyunda aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor. Başarılı oyun motoru sayesinde oldukça akıcı ilerleyen Yeni keskin nişancı 2020, Android keskin nişancı oyunları arasında milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bulunuyor.


Oyunda her görev için farklı bir bölge ve olay senaryosu var. Göreviniz ise bu olayı çıkartan hedefi belirleyip onu yok etmek. Görevlerinizi tamamlamak için oyunda birçok keskin nişancı tüfeği modeli yer alıyor. Oyun içi paraları biriktirerek bu tüfeklerden istediğinizi almanız mümkün. Daha çok oyun içi para kazanmak için hedefi en kısa sürede ve oldukça sessiz bir şekilde imha etmeye çalışmanız gerekiyor.


Yeni keskin nişancı 2020 oyunu hem grafik hem de fizik motoru açısından gayet başarılı. Ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak için Yeni keskin nişancı 2020 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 ekran görüntüleri Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 ekran görüntüleri Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 ekran görüntüleri Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 ekran görüntüleri Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 APK güncel sürümü ile;

Silahlar için yeni sesler eklenmiş,

Ateş etme grafikleri ve animasyonları yenilenmiş,

Tetik basma deneyimi geliştirilmiş,

Oyundaki genel hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yeni Atıcı Keskin Nişancı 2020 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Muhammed.212r2 yıl önce Yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları v1.47 için
Güzel