BEYBLADE BURST ikon

BEYBLADE BURST APK

v5.1

Beyblade efsanesi BEYBLADE BURST oyunuyla Android'de devam ediyor.

 

Beyblade topaçlarınızı oluşturarak başladığınız oyunda gerçek oyuncularla birlikte topaç mücadelesine çıkacak ve özel güçleri toplamaya çalışacaksınız. Kavisli bir platform üzerinde gerçekleşen mücadelelerde ekranın sağ ve sol alt köşelerine yerleştirilmiş hamle düğmeleriyle topaçlarınızı yönlendiriyorsunuz. Mücadele sırasında en önemli şey, hamle zamanlaması. Topaç güçlerinin etkili olabilmesi için doğru zamanı tutturmanız şart.

 

BEYBLADE BURST'ın grafik kalitesi oyunun eğlencesini çok iyi yansıtıyor. BEYBLADE BURST APK dosyasını indirerek gerçek oyunculara karşı beyblade mücadelesine siz de katılabilirsiniz.

BEYBLADE BURST nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. BEYBLADE BURST APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri

Yorumlar

BEYBLADE BURST için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
samirdak2 yıl önce BEYBLADE BURST v5.1 için
Harika oyun