BEYBLADE BURST ikon

BEYBLADE BURST

v5.1

Beyblade efsanesi BEYBLADE BURST oyunuyla Android'de devam ediyor.

 

Beyblade topaçlarınızı oluşturarak başladığınız oyunda gerçek oyuncularla birlikte topaç mücadelesine çıkacak ve özel güçleri toplamaya çalışacaksınız. Kavisli bir platform üzerinde gerçekleşen mücadelelerde ekranın sağ ve sol alt köşelerine yerleştirilmiş hamle düğmeleriyle topaçlarınızı yönlendiriyorsunuz. Mücadele sırasında en önemli şey, hamle zamanlaması. Topaç güçlerinin etkili olabilmesi için doğru zamanı tutturmanız şart.

 

BEYBLADE BURST'ın grafik kalitesi oyunun eğlencesini çok iyi yansıtıyor. BEYBLADE BURST APK dosyasını indirerek gerçek oyunculara karşı beyblade mücadelesine siz de katılabilirsiniz.

BEYBLADE BURST nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. BEYBLADE BURST APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri BEYBLADE BURST ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.1

GeliştiriciHasbro Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.03.2018 - 21:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1039

Dosya boyutu 328 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8526

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
samirdak10 ay önce BEYBLADE BURST v5.1 için
Harika oyun