EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ikon

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi APK

v1.2.3

RPG (rol yapma oyunu) tarzını Cennet Taşları'nın insanlara verdiği üstün güçle birleştiren EvilBane: Kuzgunların Yükselişi, Ceroth Krallığı'nı ve barışı korumak için özel karakter oyuncuları yardıma bekliyor.

 

Barışı tehdit eden gölge şeytanlarına karşı yürüteceğiniz mücadelede üç karakter bulunuyor: Khara, Vango ve Luke. Her karakter için özel olarak geliştirilen binden fazla silah ve zırh bulunuyor. Seviye yükseldikçe kilitleri açılan bu silah ve zırhlar karakterinizin gelişimini doğrudan etkiliyor. Karakterlerin gelişimini etkileyen faktörlerden birisi de, karakterinizin sınıfı. Beş farklı sınıftan hangisini seçerseniz, karakteriniz bu sınıfın özel yeteneklerine ve görünümüne sahip olacak şekilde gelişiyor.

 

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyununda PvP ve PvE tarzında geliştirilen 5 farklı oynanış modu bulunuyor. Gelişimini sağladığınız özel karakterinizle birlikte bu 5 mod sayesinde klan savaşlarına katılabilir veya karakterinizin gelişimi için gerekli olan nadir eşyaları elde etmek için tek başınıza aksiyon dolu mücadeleye girişebilirsiniz.

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ekran görüntüleri EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ekran görüntüleri EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ekran görüntüleri EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ekran görüntüleri EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ekran görüntüleri
Artıları

Üstün kalite grafikler,

PvP ve PvE modları,

Silah ve zırh çeşitliliği.

Eksileri

Çok fazla şarj tüketiyor.

Yorumlar

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce EvilBane Kuzgunların Yükselişi v1.1.7 için
Hile li gelsin artık
Ziyaretçi5 yıl önce EvilBane Kuzgunların Yükselişi v1.1.7 için
Dostum hilesiz bu ?
Ziyaretçi5 yıl önce EvilBane Kuzgunların Yükselişi v1.1.7 için
Harika
Kullanıcı resmi
hsnDnz5 yıl önce EvilBane Kuzgunların Yükselişi v1.1.7 için
Evet.
gggh5 yıl önce EvilBane Kuzgunların Yükselişi v1.1.7 için
Apk mı