CrossFire: Legends ikon

CrossFire: Legends APK

v1.0.6.6

FPS tabanlı geliştirilen CrossFire: Legends ile gerçek oyunculara karşı savaşın keyfini çıkarın.

 

Birinci şahıs gözünden (FPS) birebir savaşlara katılacağınız oyunda takımlar halinde savaşıyor ve en yüksek skoru kazanmaya çalışıyorsunuz. Normalde FPS savaşlarında büyük harita olmaz, ancak CrossFire'da oldukça geniş bir savaş haritası var. Oyunun mantığı ise biraz PUBG'yi andırıyor. Uçakla bırakılacağınız harita üzerinde çevreden toplayacağınız silahlarla savaşıyor ve takım arkadaşlarınızla hareket ediyorsunuz.

 

Birebir gerçekleşen savaşlarda silah kontrol hassasiyeti hedefi tutturma açısından çok önemli. CrossFire: Legends sezgisel kontrol algısı sayesinde kolayca hareket ediyorsunuz. Oyunun grafik kalitesi ve detaylı çevre modellemesi de en az kontrol algısı kadar başarılı. CrossFire: Legends APK dosyasını ücretsiz indirin ve FPS savaşlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

CrossFire: Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CrossFire: Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri

Yorumlar

CrossFire: Legends için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce CrossFire: Legends v1.0.6.6 için
Yalan deyil dimi icindeki gercek oyuncularmi hocam? Azerbaycsnda selamlar