CrossFire: Legends ikon

CrossFire: Legends APK

v1.0.6.6

CrossFire: Legends Açıklama

FPS tabanlı geliştirilen CrossFire: Legends ile gerçek oyunculara karşı savaşın keyfini çıkarın.

 

Birinci şahıs gözünden (FPS) birebir savaşlara katılacağınız oyunda takımlar halinde savaşıyor ve en yüksek skoru kazanmaya çalışıyorsunuz. Normalde FPS savaşlarında büyük harita olmaz, ancak CrossFire'da oldukça geniş bir savaş haritası var. Oyunun mantığı ise biraz PUBG'yi andırıyor. Uçakla bırakılacağınız harita üzerinde çevreden toplayacağınız silahlarla savaşıyor ve takım arkadaşlarınızla hareket ediyorsunuz.

 

Birebir gerçekleşen savaşlarda silah kontrol hassasiyeti hedefi tutturma açısından çok önemli. CrossFire: Legends sezgisel kontrol algısı sayesinde kolayca hareket ediyorsunuz. Oyunun grafik kalitesi ve detaylı çevre modellemesi de en az kontrol algısı kadar başarılı. CrossFire: Legends APK dosyasını ücretsiz indirin ve FPS savaşlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri CrossFire: Legends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.6.6

GeliştiriciTencent Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi17.05.2018 - 12:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2174

Dosya boyutu 196 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8740

GÜVENLİKİndireceğiniz CrossFire: Legends APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tencent.tmgp.cfmnac

CrossFire: Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CrossFire: Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

6 kullanıcı oyuna göre

CrossFire: Legends için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce CrossFire: Legends v1.0.6.6 için
Yalan deyil dimi icindeki gercek oyuncularmi hocam? Azerbaycsnda selamlar