Area F2 ikon

Area F2 APK

v1.0.56

Area F2 oyunuyla aksiyon dolu yakın mesafe savaşları başlıyor.


Android için geliştirilen Area F2, Close-Quarters Battle (CQB), yani yakın mesafe savaşı tarzında geliştirilmiş fantastik bir aksiyon oyunudur. 20'den fazla özel karakterden birisini seçerek başlayacağınız bu savaşta karakterinizin saldırgan ve savunma yeteneklerini kullanarak rakibi yok etmeye çalışıyorsunuz. Gerçekçi ortam tasarımlarına sahip oyundaki savaşlar kısa mesafede yapılıyor. Bu da her an çatışmaya hazır olmanızı gerektiriyor.


Area F2 haritalarındaki her duvar ve çatılar yıkılabilir tarzda yapılmış. Yani düşmanınız siz duvar arkasındayken çatıyı yıkarak veya duvarı delerek içeri girebilir. Onlara karşı alabileceğiniz en iyi önlem ise çatı ve duvarları güçlendirmek. İşte bu noktada karakterlerinizin özel yetenekleri giriyor ve savaşın seyri değişiyor.


Konsol kalitesindeki grafiklere sahip olan Area F2 Close-Quarters Battle (kısa mesafe savaşı) tarzına sahip ilk mobil olması nedeniyle oldukça popüler bir oyun. Milyonlarca kullanıcının kozlarını paylaştığı oyuna katılmak için Area F2 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Area F2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Area F2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Area F2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Area F2 ekran görüntüleri Area F2 ekran görüntüleri Area F2 ekran görüntüleri Area F2 ekran görüntüleri Area F2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder