Koşucu Kahramanlar ikon

Koşucu Kahramanlar APK

v1.2.5

Koşucu Kahramanlar Açıklama

Koşucu Kahramanlar APK oyunu ile sevimli hayvanların kötü patronlardan kaçtığı eğlenceli bir maceraya başlayın.


Sadece hayvanların yaşadığı şehir büyük bir teknoloji şirketi tarafından tehlikeye atılıyor. Hayvanları kötü planlarında kullanmak isteyen şirket patronlarına karşı mücadele edeceğiniz bu oyunda sevimli karakterlerin macerasına ortak olacaksınız. Her bölümde ayrı bir temanın işlendiği Koşucu Kahramanlar eğlenceli bir kurguya sahip. Koşu oyunu tarzında geliştirilen bu oyunda farklı platformlarda koşacaksınız. Oynaması gayet basit olan oyunun temel mantığı koşulardan yüksek puan almak. En yüksek puanı zorlayarak kötü patronları zor duruma düşürebilirsiniz.


Koşucu Kahramanlar'da özel güçlendiricilerle birlikte çeşitli takviyeler bulunuyor. Koşu sırasında bunları kullanarak daha yüksek puan toplayabilirsiniz. IVYGAMES oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun kaliteli grafikleri ve eğlenceli kurgusu ile boş zamanları değerlendirmek için gayet iyi bir alternatif. Koşucu Kahramanlar APK dosyasını şimdi indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Koşucu Kahramanlar ekran görüntüleri Koşucu Kahramanlar ekran görüntüleri Koşucu Kahramanlar ekran görüntüleri Koşucu Kahramanlar ekran görüntüleri Koşucu Kahramanlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.5

GeliştiriciIVYGAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.05.2023 - 12:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 61.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11434

GÜVENLİKİndireceğiniz Koşucu Kahramanlar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.runninggame.subwayrunner.heroes

APK imzası: 981fecba18b5e1e44d09259872ce78796106a9d6

Koşucu Kahramanlar nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Koşucu Kahramanlar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder