Kritik Grev: Terörist ikon

Kritik Grev: Terörist APK

v1.0.44

Kritik Grev: Terörist Açıklama

Kritik Grev: Terörist APK oyunu ile counter terörist çatışmalarına katılın.


Aksiyon ve nişancılık oyunlarını sevenler Kritik Grev: Terörist oyununda karşı karşıya geliyor. Counter ve Terrorist takımlarının yer aldığı bu oyunda her oyuncu kendi takımı için savaşıyor. Klasik CS tarzına benzer oyun yapısına sahip olan oyunun temel mantığı, her oyuncunun en yüksek kill sayısını almaya çalışması. Ne kadar çok düşman öldürürseniz takımınız galibiyete o kadar çok yaklaşıyor.


Kritik Grev: Terörist oyununda oldukça geniş bir silah envanteri var. APK47, M4A1, AWP ve Desert Eagle gibi popüler silahlar dahil 20'den fazla silah türünü savaşlarda kullanabilirsiniz. Bunun dışında, başarılı bir çevre modellemesine sahip olan oyunda 3 boyutlu detaylar sayesinde oyun gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Counter Strike benzeri oyun arıyorsanız Kritik Grev: Terörist sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu oynamak için Kritik Grev: Terörist APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Kritik Grev: Terörist ekran görüntüleri Kritik Grev: Terörist ekran görüntüleri Kritik Grev: Terörist ekran görüntüleri Kritik Grev: Terörist ekran görüntüleri Kritik Grev: Terörist ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.44

GeliştiriciShooting Gun Game

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.04.2023 - 12:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme64

Dosya boyutu 58.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11376

GÜVENLİKİndireceğiniz Kritik Grev: Terörist APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.csgo.shootinggun

APK imzası: decf866d40539646f61cc33fcdfae75101c5fb2a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder