Metal Shooter: Super Soldiers ikon

Metal Shooter: Super Soldiers APK

v1.64

Metal Shooter: Super Soldiers Açıklama

Eskilerin Metal Slug tarzına benzeyen Metal Shooter, sizi aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

 

Süper komando Condor'u yönettiğiniz oyunda kötü karakter Maddog'un askerlerini ve kendisini yok etmek için mücadele veriyorsunuz. Maddog'un ordusunda yer alan askerler, tanklar ve canavarlar oyun parkuru boyunca karşınıza çıkacak. Onları yenmenin tek yolu ise silah mermilerinizi ve bombalarınızı yüksek isabetle kullanmalısınız. Mermi ve bombalarınızın azalmasına karşı parkurdaki ödülleri toplamayı unutmayın, ne kadar çok merminiz olursa hayatta kalma şansınız yüksek olur.

 

2 boyutlu grafiklerle desteklenen Metal Shooter Super Soldier'ın kontrolleri oldukça basit ve hassas. Ekranın sağ ve soluna yerleştirilen sanal kontrol tuşlarını oyun ayarlarından özelleştirebiliyorsunuz. Parkur boyunca toplayacağınız altın ve paraları oyun içerisindeki mağazada süper komando Condor'a silah alarak veya kıyafetini değiştirerek harcayabilirsiniz.

Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.64

GeliştiriciONESOFT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi03.04.2017 - 11:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme519

Dosya boyutu 45.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7535

GÜVENLİKİndireceğiniz Metal Shooter: Super Soldiers APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rocket.metal.shooter

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder