Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Metal Shooter: Super Soldiers

Metal Shooter: Super Soldiers

v1.64
reklamlar
Metal Shooter: Super Soldiers
Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers ekran görüntüleri Metal Shooter: Super Soldiers tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Metal Shooter: Super Soldiers Açıklama

Eskilerin Metal Slug tarzına benzeyen Metal Shooter, sizi aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

 

Süper komando Condor'u yönettiğiniz oyunda kötü karakter Maddog'un askerlerini ve kendisini yok etmek için mücadele veriyorsunuz. Maddog'un ordusunda yer alan askerler, tanklar ve canavarlar oyun parkuru boyunca karşınıza çıkacak. Onları yenmenin tek yolu ise silah mermilerinizi ve bombalarınızı yüksek isabetle kullanmalısınız. Mermi ve bombalarınızın azalmasına karşı parkurdaki ödülleri toplamayı unutmayın, ne kadar çok merminiz olursa hayatta kalma şansınız yüksek olur.

 

2 boyutlu grafiklerle desteklenen Metal Shooter Super Soldier'ın kontrolleri oldukça basit ve hassas. Ekranın sağ ve soluna yerleştirilen sanal kontrol tuşlarını oyun ayarlarından özelleştirebiliyorsunuz. Parkur boyunca toplayacağınız altın ve paraları oyun içerisindeki mağazada süper komando Condor'a silah alarak veya kıyafetini değiştirerek harcayabilirsiniz.

reklamlar

Metal Shooter: Super Soldiers Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: