Kırmızı Kılıç ikon

Kırmızı Kılıç APK

v135

Kırmızı Kılıç Açıklama

Kırmızı Kılıç, platform tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.


Oyunda birçok düşman kırmızı renkli kılıca saldırmak için harekete geçiyor. Size düşen görev, kılıcı kontrol ederek düşman karakterlerini yok etmek. Bunun için karakterinizin yeteneklerini geliştirmek, güç sağlayan öğeleri toplayarak güçlerini arttırmanız şart.


Basit oynanışı ve eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkan Kırmızı Kılıç, boş zamanları değerlendirmek için gayet yeterli bir oyun. Kırmızı Kılıç APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kırmızı Kılıç ekran görüntüleri Kırmızı Kılıç ekran görüntüleri Kırmızı Kılıç ekran görüntüleri Kırmızı Kılıç ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv135

GeliştiriciTatsuki

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi30.04.2020 - 11:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 44.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10373

GÜVENLİKİndireceğiniz Kırmızı Kılıç APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Tatsuki.bigsord

Kırmızı Kılıç nasıl kurulur?

Bu oyun APKs formatında olduğu için, kurulumu Split APKs Installer (SAI) uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kırmızı Kılıç APK dosyasını indirdikten sonra, buradan Split APKs Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder