Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Into the Dead

Into the Dead

v2.5.2
reklamlar
Into the Dead
Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Into the Dead Açıklama

Into the Dead oyunuyla zombilerin dünyasından kurtulmak için aksiyon ve korku dolu bir maceraya çıkıyorsunuz.

 

Şehri istila eden zombilerin ortasında kalmış bir karakteri yönlendirdiğiniz oyunda tek amacınız ne olursa olsun zombilerden kurtulmak. Bunun için de olabildiğince dikkatli bir şekilde koşmanız gerekiyor, ancak oyun sadece bir koşu oyunu değil. Yeri geldiğinde zombileri uyandırmamak için yürümeniz ve silah kullanmanız gerekecek. Ayrıca köpek dostlarınızla iyi geçinirseniz, zombilere karşı sizi korumak için onlar da mücadele ediyorlar; bu nedenle onları ihmal etmemeye dikkat edin.

 

Oyun hikayesi bölümler halinde ilerliyor, ancak her bölümün teması ve görevleri oldukça farklı olduğu için oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Yüksek kalite grafikler ve gerçekçi seslendirmeler de Into the Dead'in gerçekliğini oldukça arttırmış diyebiliriz. PIKPOK stüdyosu tarafından ücretsiz olarak geliştirilen oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Güncelleme Notları

Google Play Hizmetleri desteği eklenmiş.

reklamlar

Into the Dead Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: