Into the Dead ikon

Into the Dead APK

v2.6.0

Into the Dead oyunuyla zombilerin dünyasından kurtulmak için aksiyon ve korku dolu bir maceraya çıkıyorsunuz.


Şehri istila eden zombilerin ortasında kalmış bir karakteri yönlendirdiğiniz oyunda tek amacınız ne olursa olsun zombilerden kurtulmak. Bunun için de olabildiğince dikkatli bir şekilde koşmanız gerekiyor, ancak oyun sadece bir koşu oyunu değil. Yeri geldiğinde zombileri uyandırmamak için yürümeniz ve silah kullanmanız gerekecek. Ayrıca köpek dostlarınızla iyi geçinirseniz, zombilere karşı sizi korumak için onlar da mücadele ediyorlar; bu nedenle onları ihmal etmemeye dikkat edin.


Oyun hikayesi bölümler halinde ilerliyor, ancak her bölümün teması ve görevleri oldukça farklı olduğu için oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Yüksek kalite grafikler ve gerçekçi seslendirmeler de Into the Dead'in gerçekliğini oldukça arttırmış diyebiliriz. PIKPOK stüdyosu tarafından ücretsiz olarak geliştirilen oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri Into the Dead ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Into the Dead APK son sürüm güncellemesinde oyuncuların koşu performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Into the Dead için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce into the Dead v1.5.1 için
hilelimi indericemde
ejder19878 yıl önce into the Dead v1.5.1 için
hilesi varmı
Demirok8 yıl önce into the Dead v1.5.1 için
oyun cok guzel yeni guncellemesini atarmisin